Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Onkyo Sr508 + Sharp le652 - Brak obrazu po HDMI przez amplituner

motshek 05 Lis 2017 21:09 447 1
  • #1 05 Lis 2017 21:09
    motshek
    Poziom 2  

Witam. Mam problem z obrazem z Evoboxa od Polsatu a mianowicie jeśli podlacze evo bezposrednio do tv to jest ok. Przy połączeniu hdmi poprzez amplituner jest tylko dzwiek, brak obrazu. Na probe podlaczylem evo przez amplituner do monitora Samsunga i tu wszystko dziala (nawet nic nie musialem ustawiac, podlaczylem i odrazu byl obraz) . Tak wiec kable, wyjścia hdmi sa sprawne a zadnym sposoben nie moge uzyskac obrazu z evoboxa poprzez amplituner na sharpie.. Jakies pomysly?

Ps. Na Sharpie nie wyswietla sie tez menu amplitunera a na Samsungu juz tak. Tak wiec wyglada ze Sharp nie chce nic pokazywac co dostaje od onkyo po hdmi. (obydwa maja hdmi 1.4 wg. Informacji z neta)

0 1
  • #2 15 Lis 2017 11:23
    Adam$
    Poziom 9  

Witam kolego,

Mi się myśl nasuwa że może to jest przez problem uprawnień z HDCP w onkyo lub braku kompatybilności. Kolejna kwestia czy płyta HDMI we wzmacniaczu jest sprawna. Bo znana jest kwestia uszkodzeń tych płyt w kilku seriach wzmacniaczy. Sam to przerabiałem we wzmacniaczu SR707. Udało mi się po gwarancji uzyskać darmową wymianę płyty HDMI. Akcja była szeroko opisana na forach oraz na stronie producenta.

Pzdr
    A

0