Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Gearbest GT02-Sinotrack ST901 - Mini tracker GPS nie zmienia strefy czasowej

RAMA 01 Lut 2019 21:03 9918 41
    jabol2.0
    Poziom 10  
    Nic to nie dało, FORMAT# -Error:107
    RESET# -Error;109
    RCONFIG# -Error 107
  • PCBway
    Użytkownik usunął konto
    Poziom 1  
    jabol2.0
    Poziom 10  
    Nic nie dało ,kupiłem drugi.
  • PCBway
    jabol2.0
    Poziom 10  
    Ja to chyba mam pecha ,kupiłem drugi gps gt02a ,po podłączeniu pod akumulator od motocykla i konfiguracji serwera ,wszystko działało jak powinno.
    Podłączyłem do auta i du.a ,nie ma podglądu online .Ikona satelity świeci ciągle od zasięgu mruga ,czy ta kontrolka z zasięgiem nie powinna świecić cały czas?
    rafal0412
    Poziom 1  
    Ma ktos instrukcje obslugi po polsku do trackera st-901 . Jak zrobic pierwsze uruchomienie? Po włozeniu karty mam sie zalogowac na sino track? Po wpisaniu nr id z urzadzenia i hasla 123456 wyskakuje blad
    jabol2.0
    Poziom 10  
    Spróbuj wpisać jako numer urządzeni ostatnie 11 cyfr numeru imei
    wieslaw-d1
    Poziom 9  
    Witam
    Koledzy mam do was wielką prośbę,
    Kupiłem od chińczyków ST 901 i mam problem , nie potrafię uruchomić, a raczej skonfigurować tego ustrojstwa, szukam na YouTube i w internacie i mój stary mózg nie chce zaskoczyć , nic nie kuma,(60 L) może ktoś z was miałby na tyle cierpliwości by mi wytłumaczyć jak uruchomić ten patent, i jak się tego szuka na mapie, tak krok po kroku , nie wiem czy to ma znaczenie ale mam kartę Play od nowa,
    Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich
    szczery
    Poziom 9  
    Złapałem się na ten model jakiś czas temu.
    1. Karta nie może posiadać blokady PIN. Karty prepaid'owe takie są. Jeśli masz kartę z pinem musisz usunąć ją np wkładając do telefonu i zdjąć blokadę pin.
    2. Zarejestrować się na stronie dostawcy (producenta) podając numer urządzenia i nadając hasło dostępu.
    3. Zdefiniować numery telefonów od których będzie on odbierać żądania sms z lokalizacją - to masz na karteczce z urządzeniem w pudełku.

Dodano po 9 [minuty]:

Wróć do posta z czerwca 2018 - tam wszystko opisałem
    lukasha
    Poziom 10  
    Cześć,

Kupilłem XM_GT09.
    Tracker działa OK, jednakże mimo autoryzowania jakiegoś numeru i zmiany hasła mogę z dowolnego innego numeru zmienić ustawienia serwera, sformatować urządzenie czy tez zmienić autoryzowany numer - żadna z tych komend nie wymaga hasła i nie sprawdza, czy komenda została wysłana z autoryzowanego numeru.

Próbowałem podłączyć się przez RS232 z RX, TX w nadziei, że będę mógł coś tam skonfigurować - bez skutku.

Czy ktoś z Was poradził sobie z tym problemem? A może jakaś komenda sms załatwia sprawę?

Dziękuję za info!
    Łukasz
    karbac
    Poziom 2  
    Witam

Czy ktoś może wie dlaczego ten "cud techniki" nie reaguje na SMS? po zalogowaniu do apki pokazuje dobrą lokalizacje (oczywiscie godzina z kosmosu, ale to już trudno). Karta SIM nie ma PIN, diody święcą. Walcze z tym juz 2 dni..

Z góry dzieki za pomoc
    poser
    Poziom 10  
    Witam...a może takie komendy:

Polecenie: 700 + PASSWORD ( włącza tryb SMS, cała praca odbywa się wyłącznie za pomocą wiadomości SMS. Odbiornik GPS urządzenia działa normalnie, współrzędne są ustalane poprawnie)
    Przykład: 7000000

Zmień hasło

Polecenie: 777 + NEWPASSWORD + OLDPASSWORD (Nowe hasło np. 5555 )
    Przykład: 77755550000

Ustaw strefę czasową

Komenda: 896 + PASSWORD + E / W + zone (Oznaczenie E i W to wybór strony świata, w stosunku do Greenwich: E to wschód, W to zachód. określić E, a konkretnie dla Moskwy - E03, dla Nowego Jorku, na przykład W05 itd.)
    Przykład: 8965555W01 ( gdzie W01 to Polska )

Uzyskanie współrzędnych lokalizacji

Polecenie: 669 + PASSWORD (W odpowiedzi urządzenie wyśle aktualne współrzędne twojej lokalizacji.Jeżeli nie ma połączenia z satelitami GPS, zostaną wysłane ostatnie zarejestrowane współrzędne i gdy przywrócony zostanie stabilny sygnał GPS , dane zostaną zaktualizowane w wielokrotnym SMS-ie)
    Przykład: 6695555
    Eldocar
    Poziom 2  
    Witam. Mam st-901 i kartę play. Komendy smsowe działają. Jak ustawiłem prędkość lub info o zapłonie to dostaje smsa. Natomiast w aplikacji ciągle offline. Ktoś pomoże jak to ogarnac