Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Astra G II 1,6 v8 - Sporadycznie Gasnie na wolnych obrotach

06 Nov 2017 16:14 1062 2
  • Level 5  
    Dziwna sytuacja bo mi go gasi sporadycznie raz na światłach 5 razy po przejechaniu 8km a czasem przejade 300 i nic go nie gasi ale w druga stronę tez jest ze przejade 8 nie zgasnie a przejade 300 zgasnie

poprostu gdy dojezdzalem do skrzyzowania wciskam najpierw lekko hamulec a pozniej do oporu sprzeglo auto nagle gasnie po obroty lecą a gdy do lecą pod sam koniec wyłącza się ale zaswieca się kontrolki tak delikatnie i nagle wskoczą obroty tak jak by cos go dławilo i nagle pozbył się tego ? A sprzęgło sprawdziłem czy może przez nie tak gasi ale nie używałem sprzęgła i na 2 zabrałem noge z gazu i sprzęgła i samochod powinien sam jechac wolno ale powinien to tez go gasilo . gdy stoi na wolnych obrotach to wszystko w porzadku, wiec nie wydaje mi sie zeby to obroty byly przyczyna. dziwne to jest dla mnie.

gdzie szukac usterki
  • Level 5  
    benzyna to jest, w tym i w tym przypadku jak spada mu obroty bo jak jade daje mu gazu to nic nie spada i ale spada na biegu jak i na luzie. spada mu czasami nizej niz na luzie nawet do zera i gasnie