Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Asus MeMoPad FHD 10 LTE (302kl) szaleje dotyk

06 Lis 2017 20:19 627 1
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam problem z tabletem Asus. Kupiłem go kilka lat temu i właściwie problem pojawiał się od nowości- pomimo kilku prób naprawy w serwisie na gwarancji, problem nie rozwiązany. Gwarancja się skończyła a działanie tabletu się pogorszyło....

Po jakimś czasie działania (po włączeniu) i nie ma tu reguły czasowej, tablet zachowuje się jakby dotykała go niewidzialna ręka. Po włączeniu "śladów" dotyku, pokazuje właśnie miejsca "niewidzialnej ręki"!!! Obojętnie czy leży, czy w pozycji pionowej, jakieś duchy odbijają swoje palce na ekranie dotykowym, otwierając różne aplikacje. Po zdjęciu tylnej obudowy, również nie ma zmiany.

W międzyczasie wymieniony został dotyk i ekran tabletu (dotyk pękł, a ekran uszkodził się przy wymianie dotyku ;-)). To również nie zmieniło sytuacji.

Ostatnio objawy te niestety się nasiliły i właściwie po krótkiej pracy tablet staje się bezużyteczny.

Jedyną rzecz jaką zauważyłem, to czasami dosyć duże grzanie się radiatorów na płycie głównej, które jednak po pewnym czasie się wystudzają!

Proszę o pomoc i sugestie.
  • Poziom 2  
    Podbijam temat... może ktoś ma jakieś pomysły?