Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pali bezpiecznik wentylatora 30ah Opel Vectra b 2.0 16V

06 Lis 2017 20:37 546 6
  • Poziom 2  
    Witam, jak w temacie, po zagrzaniu do ponad 90 stopni czujniki chłodnicy dają impuls do włączenia wentylatora, i następuje przepalenie bezpiecznika, tego w małej skrzyneczce przy akumulatorze. Sprawdziłem wiązkę, żadnych przetarć, wszystko całe. Od czego zacząć ??
  • Relpol przekaźniki
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Od sprawdzenia silnika wentylatora ( na krótko ) rozłącz wtyczkę wentylatora i sprawdź jego działanie .
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 2  
    Eh, dzięki bardzo za szybką reakcję, jasne wiatrak sprawdzony na krótko, ładnie , i lekko chodzi.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Silnik kolego sprawdź przez amperomierz jeden i drugi bieg jeżeli występuje . A możesz zagrzać silnik do tych 90* i przy rozłączonej wtyczce podłącz tam żarówkę ( próbnik ).
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    Rozłącz wtyk wentylatora zagrzej do temp.włączenia i zobacz czy wtedy przepali bezpiecznik.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Dzięki panowie, faktycznie nie wpadłem na to aby odłączyć wiatrak. Wiązka - czyli kable od czujników chłodnicy, kable od czujników klimy, bo to w jednym puklu jest, klima również przestała chodzić, a działała, czynnik jest, sprężarka sprawna. Jak wypiąłem kostkę z kompresora, i załączyłem klimę, to w kostce nie było prądu???