Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterownik pac-yt52cra zablokowany

08 Lis 2017 15:47 1353 9
  • Poziom 18  
    Witam mój problem polega tym że sterownik jest w stanie blokady i na wyświetlaczu przy próbie włączenia miga tylko napis central. Proszę o pomoc.
  • Poziom 18  
    Niestety ten sterownik nie jest zablokowany z poziomu klawiatury on ma jakąś wewnętrzną blokadę. Na wyświetlaczu pokazuje 19 stopni i nie idzie tego ustawienia zmienić ani w górę ani w dół, poza tym wszystkie inne funkcje działają.
  • Poziom 18  
    To jest hotel A ja jestem w nim konserwatorem mam dostęp do centralnego komputera w którym mogę założyć blokady lub zdejmować ale to nie w tym rzecz jeżeli ja w danym pokoju Zamienię sterownik z innego pokoju to już wszystko działa a tamten sterownik w dalszym ciągu jest zablokowany Czyli Wina leży po stronie sterownika
  • Poziom 18  
    Dziękuję za zainteresowanie. Czy odpięcie sterownika w pokoju nie będzie równoznaczne z wyłączeniem zasilania? Martwi mnie to dla czego kiedy wpinam w miejsce zablokowanego inny sterownik to mam możliwość regulacji temp.
  • Poziom 15  
    Prawdopodobnie każdy sterownik ma adres i zablokowany jest tylko ten "oryginalny" z danego pokoju. A wszystkie inne nie są zablokowane.
  • Poziom 18  
    Dziękuję za pomoc jutro sprawdzę.