Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
IGE-XAOIGE-XAO
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zlecę]Automatyka sterowania na Arduino - Poznań

MateoM 08 Nov 2017 21:04 1749 7
    MateoM
    Level 10  
    Witam!
    Mam do zlecenia bardzo pilny projekt automatyki sterowania na Arduino i/lub Raspberry Pi.
    Elementy projektu:
    - serwomechnizmy modelarskie
    - silniki DC małej mocy (Pololu itp.)
    - diody LED (w tym typu 'NeoPixel)
    - Arduino i/lub Raspberry Pi
    - Modbus TCP na Arduino/Raspberry Pi
    - trochę lutowania/składania wszystkiego z gotowych modułów.

Projekt jest bardzo pilny i czas realizacji jest bardzo krótki (2-3 tygodnie max). Wyjściowe wynagrodzenie za projekt od 3 tys. zł netto - do negocjaji zaleznie od umiejętności wykonawcy. Miejsce realizacji projektu - Poznań.
    Możliwość nawiązania dalszej okresowej współpracy.

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.
    Do you have a problem with Arduino? Ask question. Visit our forum Arduino. Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • IGE-XAOIGE-XAO
    linuxtorpeda
    Level 23  
    I brak jednego zera.
    encore
    Level 18  
    To już której w ostatnim okresie super pilne zlecenie z Poznania.

Logika mi podpowiada że jakaś firma lub "firma" wzieła zlecenia których nie potrafi zrealizować albo działają na zasadzie pośrednika. Łapiemy klienta i potem szukamy wykonawcy.

Tak czy siak to jest totalne gówniarstwo co robią ci poznaniacy.

Myślę, że najlepiej będzie zlikwidować cały ten dział płatnych projektów na elektrodzie bo to jest karykatura Oferii.

A wydawało mi się że niżej niż Oferia upaść nie można, a jednak elektrodzie sie to udało jeżeli chodzi o ten dział.
    linuxtorpeda
    Level 23  
    Nie opłaca się zamykać tematów, spadają wtedy na samo dno archiwum i jest mniejsze zainteresowanie. Może faktycznie nie ma sensu walczyć z tym procederem, jak się człowiek kilka razy nie sparzy, to się nie nauczy.
    czareqpl
    Level 30  
    Z tego co się orientuję to zlecenie już ruszyło. Ktoś się tam podjął. Autor tematu przez telefon bardzo rzeczowy i zdawał sobie sprawę z krótkiego terminu. Myślę, że samo poskładanie urządzeń do końca listopada jest możliwe do zrealizowania. Co do certyfikacji to nie jest to problem zleceniobiorcy podpisującego umowę o dzieło, ponieważ nie jest on podmiotem wprowadzającym urządzenie na rynek. W tym przypadku odpowiada za to zleceniodawca lub ostateczny podmiot, który wypuszcza produkt na rynek docelowy.