Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pioneer MVH 150UI - Podłączenie mikrofonu

08 Lis 2017 23:41 789 1
  • Poziom 2  
    Cześć :)

Proszę o wyrozumiałość doświadczonych kolegów ponieważ dopiero zaczynam moją przygodę z podłączeniem różnych rzeczy i nie wszystko rozumiem :P przepraszam, że linki podałem w takiej formie ale przez ograniczenia nie mogę dodać a jestem nowy i nigdzie się jeszcze nie wypowiadałem abym miał możliwość dodać link za pomocą [url=]Link[/url] :(

Posiadam radio Pioneer MVH 150UI z wejściem AUX i chciałbym wykorzystać je do podłączenia telefonu i mikrofonu aby wykorzystywać je jako zestaw głośnomówiący.

Posiadam taki oto mikrofon Link- lecz mogę wykorzystać inny jeśli zajdzie taka potrzeba.

Czy w przypadku tego radia do podłączenia tego wszystkiego muszę zastosować przedwzmacniacz mikrofonowy? Jeśli tak to jak on powinien być połączony z radiem i telefonem aby podłączy się na jednym AUXie? Czy to jest możliwe? W przypadku, gdy będę musiał zastosować przedwzmacniacz, czy któryś z podanych nadaje się i jeśli tak to który jest najlepszy i jeśli można prosić to dlaczego:
    1. Link
    2. Link
    3. Link
    4. Link
    5. Link
    6. Link
    7. Link
    a jeśli ktoś z Was byłby na tyle miły wytłumaczyć czy jest jakaś różnica między nimi oczywiście oprócz potencjometru, ceny i jakości to będę wdzięczny.

Może to głupie pytanie ale czy mogę wykorzystać do podłączenia taki oto adapter:

Link

(mam na myśli do wejścia oznaczonego jako słuchawki podpiąć telefon, do mikrofonu oczywiście mikrofon a jack wpiąć do wejścia AUX w radiu) lub taki:
    Link
    lub taki:
    Link
    Czy jeśli nie to mogę go wykorzystać do podłączenia wraz z przedwzmacniaczem?

Jeśli jest ktoś w stanie mi to wyjaśnić lub podać jakąś alternatywę będę wdzięczny (ale chcę zaznaczyć, że nie chcę stosować transmitera). Przepraszam, że jest to napisane chaotycznie i dość rozbudowane ale jestem laikiem i staram się czegoś nauczyć ale przy okazji nie wydać tysięcy na kolejne próby :P

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :)
  • Poziom 2  
    Poważnie nikt mi nie pomoże? Na forum tylu ludzi jest a nikt nie pomoże początkującemu a jeszcze na dodatek ktoś zgłosił mój post argumentując, że obniża poziom, to kieruje do tej osoby: skoro obniża i stać Cię na zgłoszenie to pomóc nie potrafisz?