Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centrala bramy SB-01 gdzie podłączyć dodatkową antenę

indian20 09 Nov 2017 12:42 3060 5
lampy.pl
    indian20
    Level 2  
    Mam Centralę bramy SB-01 zakupiłem nową lampę ostrzegawczą z możliwością podłączenia anteny która jest w zestawie ale nie wiem gdzie ją podłączyć . Może ktoś pomoże gdzie podłączyć antenę w centrali?
  • lampy.pl
  • lampy.pl
    marek216

Level 43  
    tomek201 wrote:
    Wg instrukcji z google

To akurat jest antena na płytce, pytającemu zapewne chodzi o dodatkowy zacisk.

Zamieść zdjęcie radia, w sieci są fotki z przynajmniej dwoma różny odbiornikami.
    indian20
    Level 2  
    Witam. Dokładnie tak chodzi mi o dodatkowy zacisk bo kupiłem nową lampę i ona ma wbudowaną antenę a stara lampa nie miała jej. Więc jeżeli już ma tę antenę to warto ją też wykorzystać. to gdzie ją wczepić. Poniżej zdjęcie panelu i nowej lampy.Centrala bramy SB-01 gdzie podłączyć dodatkową antenęCentrala bramy SB-01 gdzie podłączyć dodatkową antenęCentrala bramy SB-01 gdzie podłączyć dodatkową antenę
  • Helpful post
    Marek J.
    Moderator of Property Security
    Ta centrala/odbiornik nie posiada wyjścia/zacisków na antenę zewnętrzną. Można to zrobić ale należy wylutować "stary" przewód antenowy (ten spiralny "drucik"), wlutować przewód antenowy koncentryczny o rezystancji falowej 50 omów (środek "gorący" w miejsce "starej" anteny, oplot to przeważnie "masa" - obok "gorącego"). Drugi koniec przewodu podłączasz do wejścia antenowego lampy zgodnie z oznaczeniem.
    indian20
    Level 2  
    Dziękuje za pomoc.