Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] [350 zł] - atramentowe urządzenie wielofunkcyjne

09 Lis 2017 17:37 873 6
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich. Poszukuję drukarki ze skanerem do 350 zł na atrament. Głównie kieruję się dostępnymi zamiennikami, dobrej jakości i wydajności o cenach w granicach zdrowego rozsądku. W napełnianie kartridży nie będę się pchać. Drukowanie: 10-15 dokumentów/obrazów (80%/20%) na miesiąc. Zależy mi na najmniejszej awaryjności i "akceptacji" zamienników. Takie bzdety jak WiFi i Duplex mile widziane.
    Oto moje drukarki:
    - Canon PIXMA MG5750
    - HP 4535 i 3636
    - Epson XP-235 i XP-332
    Co można powiedzieć o tych modelach? Może ktoś posiada doświadczenie z którymś z modeli?
    Za odpowiedzi z góry dzięki.
  • Poziom 26  
    Mam od miesiąca tego Canona , na pewno jest warta swojej ceny ,kupiłem ją za 250 zł. Póki co to wszystko działa tak jak należy a kupiłem ją bo ktoś tu na forum ją polecał.
  • Poziom 4  
    Czy do tego Canona używał będziesz oryginalnych tuszy, "markowych" zamienników czy popularnych "no-name najlepszej jakości" z allegro 50 złotych za komplet?
  • Poziom 26  
    Już mi zbrzydło to bawienie się w zamienniki , jak te się skończą kupie nowe, oryginały.
  • Poziom 24  
    Kup Epsona L365 lub teraz się nazywa L382 i zapomnij o tuszach i zamiennikach (prawie) na zawsze. Wiem że nie mieści się w założonym budżecie jednak wydajność i cena 70ml butelek z tuszem jest nie do pokonania w zakresie oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. Te dodatkowe dwie i pół stówy na start to niewiele w porównaniu do oszczędności.
  • Poziom 8  
    polecam epson L365, bardzo tani, tylko uważaj na głowicę lubi przyschnąć jak jest nieużywana
  • Poziom 4  
    Ostatecznie kupiłem Canon PIXMA MG5750. Duża, ale drukuje fajnie i dostępne są tanie zamienniki.

Dodano po 39 [sekundy]:

Canon PIXMA MG 5750 - kupione. Polecam.