Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Auris I - Czujniki parkowania - jakie?

09 Lis 2017 20:11 2718 8
  • Poziom 9  
    Cześć wszystkim, chciałbym zamontować czujniki cofania/parkowania w mojej Toyocie Auris (rocznik 2009), czy ktoś z Was dokupował takie czujniki i może mi coś doradzić ? nie interesuje mnie kamera cofania, wyświetlacz itp. po prostu dźwięk i solidny produkt, osobiście namierzyłem coś takiego:

1. (czujniki-parkowania-cofania-8-sensorow-tyl-przod-i6967227026)
    Toyota Auris I - Czujniki parkowania - jakie? Toyota Auris I - Czujniki parkowania - jakie?

2. (czujniki-cofania-parkowania-przod-i-tyl-led-extra-i6599154112)
    Toyota Auris I - Czujniki parkowania - jakie?

Doradźcie proszę co będzie najlepszym wyborem ?

Moderowany przez CameR:

Usunięte zostały linki do aukcji Allegro.
    Reg. 3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.

• Poziom 9  
    Dokładnie, kupiłem czujniki tylko na tył, dokładnie Link Czujniki parkowania tył VALEO Beep & Park Nr 1 632000 , jednak mam problem po prawidłowym połączeniu wg instrukcji nic się nie dzieje, nie ma żadnego sygnału, nic nie wskazuje na działanie czujników. Nie chce wiercić dziur w zderzaku przed zweryfikowaniem działania, czy po wrzuceniu wstecznego powinien pojawić się jakiś sygnał, cokolwiek ?
  • Poziom 11  
    Sprawdź czy masz zasilanie.Powinno się pojawić jak włączysz wsteczny.
  • Poziom 9  
    Dzięki za podpowiedzi, czujniki kupione i sprawdzone, wszystko działa teraz tylko zamontować na stałe i korzystać, oby zdawało egzamin.
  • Poziom 11  
    Czyli nie było zasilania? :D
  • Poziom 9  
    W toyocie te przewody dziwną kolorystykę mają, to model wyprodukowany w Japonii nie w Turcji, powoli doszedłem gdzie jest masa itd. Także jest zasilanie i wszystko działa :)