Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak odzyskać utracone zdjęcia z karty SD

adass 11 Dec 2005 20:14 90050 41
    007jamesbond
    Level 2  
    Szanowni Koledzy,
    Widzę, że rozpatrujecie tutaj problem podobny do mojego:
    Posiadam system operacyjny win2k i aparat fotograficzny Medion MD 9700
    Karta pamięci to CompactFlash 256MB
    Przez przypadek skasowałem z poziomu komputera zdjęcia na karcie aparatu.
    Zainstalowałem opisywane przez Was programy EasyRecovery Profesional 6 oraz Digital Photo Recovery 2.0.3
    Niestety żaden z nich nie widzi ani aparatu ani karty pamięci aparatu jako oddzielnego dysku.
    Zresztą w2k również nie widzi ich jako dodatkowego dysku.
    Jak w związku z tym próbować odzyskać zdjęcia?
    Serdeczne dzięki za pomoc.
    jarsaw
    Level 23  
    ja uzywalem -http://www.agavk.p9.pl/strony/foto_smart.php i dziala bankowo mam karty SD polecam jesli nie nadpisales tych zdjec to napewno je odzyskasz zastosuj sie do ustawien programu Agi a napewno podziala
    marjanko
    Level 15  
    adass wrote:
    Digital Photo Recovery™ 2.0.3 -

w dodatku jakość zdjęć i wersie trial .

Czy może mi ktoś wyjaśnić , co ma program do odzyskiwania danych do jakosci zdjęć znajdujących się na nośniku.
    007jamesbond
    Level 2  
    Dzięki za wszystko. Już po sprawie.
    Miałem problem gdyż mojego aparatu (Medion MD9700) nie można ustawić jako dodatkowej pamięci zewnętrznej i musiałem kupić czytnik kart. Może się jeszcze przyda.
    Co do programów to spróbowałem Easy Recovery i drugiego, którego Zero Image Recovery (nie pamiętam teraz dokładnie nazwy). Ten drugi jest lepszy, bo odzyskiwanym plikom sam nadaje nazwy. EasyRecovery prosi o nadanie każdej nazwy ręcznie. Doda, że odzyskiwałem około 300 zdjęć.
    Pozdrawiam.
    gero1313
    Level 2  
    Mam Kodaka Cx 6200 windowsa XP SP2 podlaczam aparat i nie wykrywa mi jakos dysku wymiennego tylko jakos CX6200 Digital Camera w moj komputer co zrobic zeby byl widziany jakos dysk wymienny?? prosze o pomoc wazne:cry:
    Dominik S
    Level 21  
    Prawdopodobnie tylko czytnki kart na USB - jeśli to jest pamięć wymienna.
    Sedini
    Level 2  
    Odświeże troszkę temat skasowałem wszystkie zdjęcia z karty następnie zrobiłem 42 nowe czy da się jeszcze odsyskać tamte fotki ??
    Agentlos
    Level 25  
    Jeśli tym samym zapełniłeś pamięć do końca nowymi fotkami szans raczej nie ma bo dane zostały nadpisane - próbować zawsze można ale ciemno to widzę.
    johny deere
    Level 1  
    Witam, usunąłem z karty SD przypadkowo zdjęcia i filmiki. Następnie wykonałem jedno zdjęcie, które usunąłem. Używając programu GetDataBack for FAT mogę jedynie odzyskać to jedno ostatnie zdjęcie. Czy jest jakiś program, dzięki któremu, będę w stanie odzyskać wcześniej usunięte filmiki i zdjęcia?
    Pozdrawiam
    wilku_88
    Level 12  
    johny deere wrote:
    Witam, usunąłem z karty SD przypadkowo zdjęcia i filmiki. Następnie wykonałem jedno zdjęcie, które usunąłem. Używając programu GetDataBack for FAT mogę jedynie odzyskać to jedno ostatnie zdjęcie. Czy jest jakiś program, dzięki któremu, będę w stanie odzyskać wcześniej usunięte filmiki i zdjęcia?
    Pozdrawiam

Przeczytaj i spróbuj zanim coś napiszesz.

Ja właśnie odzyskałem 1GB zdjęć programem "Bad Copy Pro" jednak nie jest on darmowy,

Polecam darmowy: "PC Inspector" Próbowałem odzyskać dane z mojego aparatu Samsung A40 przez kabel USB i nie miałem żadnych problemów :)
    Download: www.convar.com
    Opis: http://www.agavk.p9.pl/strony/foto_smart.php

Pozdrawiam i Powodzenia ;)