Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Teamviewer łączenie b internet - Teamviewer jak połączyć się bez internetu

Rogal123456 12 Lis 2017 13:50 165 2
  • #1 12 Lis 2017 13:50
    Rogal123456
    Poziom 3  

Witam serdecznie nie jestem stałym bywalcem więc proszę o wyrozumiałość , mam problem to się zgłaszam tutaj ;)

Teamviewer bo o niego mi chodzi. Kolega swego czasu ustawił mi Tableta (lenovo) z windowsem 8.1 ,że mogłem przesyłać obraz do androida (Tabletów,telefonów itp itd) Tylko musiałem mieć połączenie tak zwane w telefonie Hotspot.

Mianowicie Tablet lenovo z windowsem i wszystkie urządzenia z androidem podłączałem się pod siec (w moim przypadku Huawei) hotspot ale zaznaczam bez internetu (W urządzeniu nie włączałem internetu) .

No i sprawa wyglądała tak ,że Teamviewer po podłączeniu do Hotspota bez internetu od razu miał ip i hasło które mogłem przepisać na inne urządzenia i dzielić obraz .

Przeinstalowałem w Tab win i wszystko znikło. ;/ Po zainstalowaniu Teamviewer i podłączeniu się pod HotSpot nie mam ip a = się to tym ,że nie prześle obrazu.

Pilnie tego potrzebuje bo w takich przypadkach przesyłam obraz (teksty) w zespole muzycznym. Kumpel wyjechał i teraz nie wiem jak to zrobić ?
    Może ktoś z was mi doradzi , ustawić coś trzeba pewno w Lenovo Tab ? Pozdrawiam

0 2
  • #3 13 Lis 2017 17:18
    Rogal123456
    Poziom 3  

Nie zapeszając działa ;) Kwestia podłączenia kilku urządzeń. Test w Piątek odezwę się ;)

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo