Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Mio Mivue 600 nie pamięta ustawień

vcc 13 Nov 2017 12:31 5559 13
    vcc
    Level 35  
    Jak w temacie, po ponownym uruchomieniu język angielski i całość jak po resecie ustawień, podejrzenie było że akumulator nie trzyma, został wymieniony na nowy i teraz pracuje na baterii ale dalej brak zapamiętanych ustawień. Wina softu czy coś innego bo z dnia na dzień tak to się stało, po prostu zaczęły pojawiać się dźwięki przy uruchamianiu a te były wyłączone. Po za brakiem pamięci rejestrator nagrywa normalnie nawet ostatni plik zakańcza po wyłączeniu zasilania.
    vcc
    Level 35  
    Reset juz był nawet i igła. I bez karty brałem bo znajomy mówił ze i to może być. Gdzie mogę zdobyć soft do tej kamerki nawet może być bez języka polskiego.
    rafaello4b
    Level 11  
    W tym modeluma na tyle ile pamiętam instalację oprogramowania wykonuje się poprzez specjalne oprogramowanie podlączając kamerkę do komputera.
    Standardowy update jaki jest w większości kamerek Mio tutaj nie działa.
    vcc
    Level 35  
    Czyli serwis czy ktoś się podejmie z forumowiczów??
    vcc
    Level 35  
    @u08mlap Tylko akurat do mojego modelu nie ma albo źle patrzę :D
    u08mlap
    Level 11  
    faktycznie nie ma do 600
    vcc
    Level 35  
    Jakiś namiar gdzie mogą mi to zrobić?
    u08mlap
    Level 11  
    Zadzwoń do serwisu to powiedzą Ci jaki jest koszt ,np.koszt wymiany baterii wraz z kurierem to około 120 zł
    vcc
    Level 35  
    Baterie sam zmieniałem i koszt 30zl to jak mają takie ceny to chyba odpuszcze
    Ziober1349
    Level 2  
    I rozwiazales problem? Jaka baterie kupiłeś?
    vcc
    Level 35  
    Zmieniłem kamerkę na xblitz i nie żałuję o wiele lepsza jakość i mniej szumów w nocy a baterie kupiłem na allegro.