Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Xperia XZ Premium - Znalezione minusy.

przemo6996 14 Lis 2017 10:35 189 1
  • #1 14 Lis 2017 10:35
    przemo6996
    Poziom 9  

Witam posiadam ten telefon od 4 miesięcy . Udało mi się zauważyć przynajmniej w moim egzemplarzu kilka wad.

1. Problem z wi-fi. często zdarza się że trzeba się rozłączyć i połączyć z siecią, gdyż połączenie tak jakby podwiesza się. Jest połączenie lecz brak dostępu do internetu.

2. Zaraz po zakupie telefon raz poważnie się zawiesił. Na ekranie wywaliło migoczące paski, linie, artefakty. Tylko raz mu się to przydarzało w trybie kręcenia super slow mo.

3. Nie wiem czy to wina sieci czy telefonu. Sieć play. Wysłanie mm lubi się zawiść, jest ciągły status wysyłam. Pomaga włączenie i wyłączenie trybu samolotowego.

4. Przy korzystaniu z aplikacji YouTube ekran czasami nie zmianie pozycji położenia, trzeba ręcznie włączyć tryb pełnego ekranu, w pozycji poziomej w prawym górnym rogu czasami wyskakuje biały migoczący paseczek.

5. Czytnik linij papilarnych jest bardzo wrażliwy na wilgotność palca i zmianę/uszkodzenie naskórka.

6. Głośniki stereo. Obecnie się do nich przyzwyczaiłem. Lecz zaraz po zmianie z HTC DESIRE 820 wydawały mi się gorsze. Na pewno jest cichszy.

7. Były problemy z łapaniem GPS. Telefon nie chciał łapać GPS, w żadnym programie, trzeba było go resetować. Problem nie występuję po aktualizacjach.

Ogólnie wady te nie są mocno zauważalne na co dzień lecz można się z nimi spotkać.

• #2 15 Lis 2017 01:13
    szymon122
    Poziom 36  

Opisane przez ciebie problemy nie są ani minusem ani wadą tego telefonu.

przemo6996 napisał:
    Problem z wi-fi. często zdarza się że trzeba się rozłączyć i połączyć z siecią

Czy wykluczyłeś winę routera? Wpływ innych urządzeń?
    przemo6996 napisał:
    Czytnik linij papilarnych jest bardzo wrażliwy na wilgotność palca i zmianę/uszkodzenie naskórka.

Jak każdy czytnik.. Mniej lub bardziej...
    przemo6996 napisał:
    Głośniki stereo. Obecnie się do nich przyzwyczaiłem. Lecz zaraz po zmianie z HTC DESIRE 820 wydawały mi się gorsze

Wadą jest to, że inne urządzenie działa inaczej?

Twój post wygląda w ten sposób: kupiłem nowy samochód, znalazłem kilka wad - w poprzednim fajniej mi się siedziało, miał ładniejszy kolor i do tego kilka razy zgasł mi silnik...

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson