Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf 3 - Coś lata w jednym kole

kolibercio 14 Lis 2017 22:29 393 8
  • #1 14 Lis 2017 22:29
    kolibercio
    Poziom 17  

Witam. Dziś zmieniałem koła na zimowe i zauważyłem że w jednym z kół coś lata w środku. Mimo to nie przejąłem się tym i normalnie założyłem koła, podczas jazdy nie ma żadnego problemu.
    Może to mieć jakieś negatywne skutki? ;)

0 8
  • #2 14 Lis 2017 22:44
    2563317
    Użytkownik usunął konto  
  • #4 14 Lis 2017 23:18
    diablo23248
    Poziom 26  

Bez zdjęcia opony się nie dowiesz. A zrobisz to albo z ciekawości albo konieczności...

0
  • #5 15 Lis 2017 09:08
    kolibercio
    Poziom 17  

Wyraźnie czuć jak lata w środku gdy trzymam koło w rękach, wydaje mi się że ciężarek mógł się odkleić.

0
  • #6 15 Lis 2017 09:34
    diablo23248
    Poziom 26  

A Ty myślisz, że my tu szklane kule mamy i z fusów wróżymy... Napisałem Ci. Nie zdejmiesz opony to się nie dowiesz. Wydaje mi się, że dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu. Prośba do moderatora o zamknięcie tematu.

0
  • #7 15 Lis 2017 10:09
    LENIWIEC_PL
    Poziom 17  

kolibercio napisał:
    Wyraźnie czuć jak lata w środku gdy trzymam koło w rękach, wydaje mi się że ciężarek mógł się odkleić.

Pierwsze słysze, żeby ciezarki były montowane w środku opony :-D Ciezarki są montowane na rantach felgi zawsze.
    Jedyne co ci się w środku mogło oderwać to czujnik ciśnienia powietrza w kole jeśli jest to nowszy samochód lecz takie coś gwarantuje koło do reklamacji + koszt czujnika 400zł.
    Ewentualnie poprostu brud ci się zgromadził i w połączeniu z delikatną ilością wody stworzył kulkę brudu i to ona tam lata.
    Ja bym radził pojechać na inną wulkanizacje, rozebrać i sprawdzić co to lata bo jeśli to troszkę waży to może być problem przy większych prędkościach(koło będzie nie wywazone) ;-)

0
  • #8 15 Lis 2017 10:28
    gulson
    Administrator Systemowy

diablo23248 napisał:
    A Ty myślisz, że my tu szklane kule mamy i z fusów wróżymy... Napisałem Ci. Nie zdejmiesz opony to się nie dowiesz. Wydaje mi się, że dalsza dyskusja w tym temacie nie ma sensu. Prośba do moderatora o zamknięcie tematu.

Zgodnie z słuszną propozycją zamykam.

0
  • #9 28 Lis 2017 12:20
    primabus
    Poziom 9  

przód czy tył? bo jeśli tył to może coś w bębnie?

0