Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wacki Kosmiczna Rozgrywka - Nie da się korzystać z zapisanych stanów gry

kaseciak22 14 Lis 2017 23:10 81 7
  • #1 14 Lis 2017 23:10
    kaseciak22
    Poziom 16  

Witam
    Ostatnio postanowiłem cofnąć się do dawnych czasów i pokorzystać trochę ze starych Polskich gier typu point & click. Oprócz bezproblemowo działającego "Sołtysa" i "Skauta Kwatermastera" pod DOSBoxem 0.73, chciałem wgrać sobie również "Wacki Kosmiczna Rozgrywka". Niestety wersja z płyty wcale się nie uruchamia(wyskakuje komunikat, żeby zamknąć wszystkie odtwarzacze CD, które tak naprawdę są zamknięte). Znalazłem wersje przerobioną na nowsze systemy i co prawda jakoś działa, ale nie da się poprawnie zapisać stanu gry. Po prostu jak próbuję to zrobić to nie mogę potem ponownie jej wczytać. Inny sposób rozgrywki jest niemożliwy, ponieważ gra co kilka minut sama z siebie wyłącza się. Proszę pomóżcie, bardzo zależy mi na tym. Mam Windowsa XP SP3 32 bit PRO, podobno ta gra działa bezproblemowo na conajwyżej Windowsie 98...
    Ktoś jeszcze w ogóle pamięta te wszystkie wspomniane przeze mnie tytuły? :D

• #4 16 Lis 2017 20:52
    Kolobos
    Spec od komputerów

Ile masz napedow? Uruchamiasz ta wersje pod Windows czy tez pod dosbox?

• #6 16 Lis 2017 21:24
    Kolobos
    Spec od komputerów

Odinstaluj DT lub chociaz usun dodatkowy naped zeby nie byl widoczny i dopiero probuj uruchomic Wacki.

• #8 16 Lis 2017 21:42
    Kolobos
    Spec od komputerów

To moze sprawdz po zgraniu zawartosci plyty na dysk i uruchomieniu z dysku. Naped mozesz odlaczyc i zmapowac katalog jako naped przy pomocy subst.
    Plik uruchamiaj w trybie zgodnosci z 95 lub 98.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME