Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

quad Eagle lyda 250 - Brak reakcji po przekreceniu kluczyka

Clubbing.man 15 Lis 2017 05:27 375 5
  • #1 15 Lis 2017 05:27
    Clubbing.man
    Poziom 2  

Witam proszę o pomoc w rozszyfrowaniu mojego problemu. Może zaczne od początku, po powrocie z blotnej wyprawy splukalem maszynę szlaufem zaznaczę, że robię tak zawsze i odstwailem do garażu. Po kilku dniach próbuję odpalić a tu nic, zero reakcji, licznik się nie poświęcił. Dzisiaj po sprawdzeniu na forum przyczyn usterki wymieniłem stacyjke i przekaźnik rozrusznika, akumolator naladowany na full, masa sprawdzona i nadal nic, zero reakcji. Po kilku minutach na chwilę zapaliło sie delikatnie podswietlanie na liczniku ale nadal zadnej reakcji. Po podpieciu na krótko Quad zaczyna krecic ale nadal nic nie wyswietla na liczniku. Dodam jeszcze, ze sprawdzilem wszystkie kostki i kable. Bardzo proszę o pomoc bo zaczynają kończyć mi sie już pomysły co dalej.

0 5
  • #2 16 Lis 2017 23:12
    paweld69
    Poziom 23  

Może trzeba znależć bezpieczniki. Jeżeli sprawne to miernik, probówka w dłoń i jechać po kablach ,gdzies prąd ginie

0
  • #3 06 Gru 2017 17:00
    Clubbing.man
    Poziom 2  

Bezpiecznik jest ok, na wszystkich kablach jest napięcie, juz zamontowalem 3 przekaźnik rozrusznika i nadal nic. Po przekreceniu stacyjki podswietla sie licznik ale nie pokazuje żadnych danych i po naciśnięciu np hamulca to gaśnie i po chwili zapala sie na nowo. Podobna reakcja kiedy nacisne sygnał czy przełącznik kierunkowskazu. Proszę o pomoc bo brakuje mi juz sił.

0
  • #4 06 Gru 2017 23:44
    paweld69
    Poziom 23  

Sprawdz masę na silniku i ramie, ewentualnie pociagnij nową prosto z akumulatora.

0
  • #5 07 Gru 2017 03:40
    Clubbing.man
    Poziom 2  

Mase sprawdzałem juz dwa razy, nawet przewód wymieniłem bo wydawal mi sie zasniedzialy i nadal to samo

0
  • #6 08 Gru 2017 19:17
    paweld69
    Poziom 23  

Masa jest na ramie, silniku ale nie dochodzi do licznika i reszty instalacji. Podepnij masę bezpośrednio do licznika, kierunkowskazu . W instalacjach występuje miejsce gdzie z głównej masy rozchodzą się przewody do odbiorników całego pojazdu. Jeśli ono zgnije, zaleje , rozłączy się to wychodzą cyrki. Obwód zamyka się przez żarówki i inne urządzenia, robi się choinka.

0