Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Ustawienie funkcji dla kontrolera DJ

Hambubu787 15 Nov 2017 21:10 660 6
    Hambubu787
    Level 5  
    Witam. Kupiłem taki kontroler reloop mixage ie mk2. Działa on np. z programem traktor i wtedy jak kręcę potencjometrem to mogę regulować wysokie,średnie i niskie tony itd. Czy jest jakiś sposób aby te podstawowe funkcje jak np. regulacja tonów, podgłaśnianie działały w przeglądarce, windows media playerze itp. gdy leci muzyka? Czy można to w jakiś sposób przypisać?
    Cinek_Barczewo
    Level 12  
    Witaj, jeśli ustawisz go jako swoją kartę dźwiękową w systemie, powinieneś móc sterować dźwiękiem z poziomu kontrolera nie zależnie jaka aplikacja będzie ten dźwięk odtwarzała, wykorzystując już wtedy oczywiście OUTPUT z kontrolera, pozdrawiam
    Hambubu787
    Level 5  
    Kontroler jest jako karta dźwiękowa ale poza jednym potencjometrem do przyciszania i podgłośniania nic nie działa wiecej :)
    Cinek_Barczewo
    Level 12  
    Nie pamiętam dokładnie ustawień, ale w traktorze na pewno możesz ustawić że ma działać jako mikser, bez ingerencji traktora, wtedy jakiego źródła nie podasz działa "analogowo"
    Hambubu787
    Level 5  
    Podpowiesz może gdzie to znaleźć? Kupiłem kontroler do zabawy zobaczyć jak to działa, ale chciałbym chociaż móc tony regulować i podstawowe rzeczy robić bez żadnego programu :)
    Cinek_Barczewo
    Level 12  
    Poszukaj w ustawieniach audio setup i output setup, jeżeli działa sama głośność reszta musi ruszyć.
    Hambubu787
    Level 5  
    No nie mogę znaleźć. Ale działa tylko potencjometr master, może on po prostu nie musi mieć programu i od razu działa?