Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw t5 kombi - Vw t5 9 osób ogrzewanie

michal.karlicki 16 Lis 2017 00:48 765 5
  • #1 16 Lis 2017 00:48
    michal.karlicki
    Poziom 2  

Witam, mam problem z ogrzewaniem w vw t5 . Raz działa -raz nie tzn: jdąc w trasie samochód ogrzewa się normalnie, nagrzewnica działa ale robiąc przerwę np. na tankowanie po po po wrocie do autka znowu jest zimno 😑... ponieważ takie autko mam pierwszy raz a zakupiłem go ok 2 tygodnie temu nie wiem co się dzieje . Po przejechaniu kilku kilometrów znowu zaczyna działać. Czasem zdarza sie anomalia po wjechaniu w "większy dołek " jakby coś nie łączyło? .... płynu w chłodnicy nie ubywa. ... sytuacja zdarza się cyklicznie . Jak ma ochotę to grzeje jak nie to chłodzi ....... O co może chodzić. ..???

0 5
  • #3 16 Lis 2017 07:59
    LENIWIEC_PL
    Poziom 17  

Ja bym stawiał na termostat lub ewentualnie mocno zawaloną kamieniem chłodnice ogrzewania. Wymieniałeś płyny eksploatacyjne? Jaka jest temperatura dogrzania auta, 60 stopni, 90 stopni?
    Może lepiej oddać auto do mechanika.

0
  • #4 16 Lis 2017 08:23
    Cysiek89
    Poziom 10  

A w jakim stanie jest zawór sterowania nagrzewnicą bo może tu leży problem skoro silnik się normalnie nagrzewa.

2
  • #5 16 Lis 2017 08:33
    andrzej20001
    Poziom 42  

Pompka cyrkulacji mniej więcej pod fotelem kierowcy jest od dołu. Sprawdz czy działa. Wskaznik temp. pokazuje połowę skali?

0
  • #6 16 Lis 2017 12:51
    michal.karlicki
    Poziom 2  

Dziękuje wszystkim za podpowiedzi. Dzisiaj sprawdzę wszystkie punkty które wymieniliscie , w razie czego mechanik się nim zajmie....

0