Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renault Laguna 1 1,9 DTI - Renault Laguna 1,9 DTI brak mocy

sylwia9586 17 Nov 2017 09:23 1113 5
 • #1
  sylwia9586
  Level 2  
  Witam. Od kilku dni mam problem z autem, kiedy dojechałam do skrzyżowania i zmieniłam bieg na 2 i wcisnęłam pedał gazu to prędkość się prawie nie zwiększyła i dodam że obrotomierz tez się nie zmienił. Zdażyło mi się to na każdym biegu i to jest nie regularne. Potrafi przejechać kilkanaście kilometrów i nic się nie dzieje a w jednym momencie kilka razy pod rząd mam problem z rozpędzeniem auta. co to jest? Pomóżcie
 • #2
  leonov
  Level 42  
  Po pierwsze zrób diagnostykę i ewentualne błędy podaj na forum.

  A tak na marginesie, trzeba by wprowadzić nowy zapis w regulaminie wewnętrznym sekcji "Samochody serwis", o konieczności wykonania diagnostyki i zamieszczenia kodów błędów.
 • #3
  sylwia9586
  Level 2  
  Dopiero w poniedziałek będę u mechanika to będę wiedzieć jakie są błędy. Dlatego między czasie poszukuje osób które miały podobny problem.
 • Helpful post
  #4
  DjMapet
  Level 43  
  Zwróć tylko uwagę na to, by był to mechanik, który ma pojęcie o renówkach, oraz posiada interfejs diagnostyczny CLIP. Inaczej, to szukanie po omacku.
  Podstawa, to sprawny/czysty filtr paliwa, powietrza i niezapowietrzony układ zasilania. Więcej - bez diagnostyki - raczej nie da się zrobić.

  Pozdrawiam.
 • #5
  sylwia9586
  Level 2  
  Dziękuję za pomoc. Jutro będziemy właśnie te rzeczy sprawdzać.