Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmywarka Whirlpool ADP 4736 AL - Błąd FA: tylko pobiera i wyrzuca wodę

18 Nov 2017 18:59 2676 4
  • Level 6  
    Witam,
    pociągnę temat wiele już razy poruszany na forum. Zmywarka Whirlpool ADP 4736 AL nr 851156010867 czasami błąd F4 a ponowne uruchomienie daje skutek wypompowania wody więc nie martwię się tym ale... FA (11 mignięć diody) już nie taki prosty do zdiagnozowania co się w mojej zmywarce zepsuło bo taki był tok napraw:

1. FA i szukanie na farach- wyciągnięty hydrostat i przemyty- praca po tym zabiegu 1 tydzień
    2. Nadal FA- zakup nowego hydrostatu i zamontowany przez mężulka 6 listopada - praca do dzisiaj i znowu FA

Pomocy! Póki moja domowa siła robocza chce naprawić (nowej nie kupi :( )
    Gośka
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • User removed account  
  • Level 6  
    Wszystkie programy kończą się błędem FA...
    Gdzieś na forum wyczytałam, że jest coś takiego jak program startujący po wymianie hydrostatu ( czy to jest ten słynny czujnik OWI ?? )
  • Level 4  
    Dobry wieczór, chciałbym odnowić temat:
    Zmywarka Whirlpool ADP 4736 Błąd FA objawy jak wyżej tez 11 mrugnięć i na każdym programu tożsamo pracuje (wypompowywanie) ok 20s i wyskakuje błąd Jeszcze nic nie robiłem
    Dzięki za info

• Level 39  
    FA (or 11 flashes) – Optical water indicator (turbidity) This fault indicates an error with the sensor in your machine that monitors the water cleanliness. If this sensor detects 'dirty water' the machine may repeat a rinse cycle. If dirt has blocked the senor it may also show this error.