Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

General Electric Side by Side - Ciągła praca agregatu

19 Lis 2017 20:06 729 1
  • Poziom 5  
    Witam! Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem lodówki GE (nie potrafię podac modelu ze względu na nieczytelną tabliczkę a w zasadzie to praktycznie jej brak). Z racji awarii mojego nieszczęsnego Elektroluxa, zostałem zmuszony do zakupu innej. Chwilowo nie stać mnie na nowa, bo tydzień temu kupiłem zmywarkę. Wybór padł na używkę. Mam dużą rodzine i muszę mieć max dużą lodówkę. Znalazłem i zakupiłem. Teraz pytanie. Po 24h od momentu ustawienia jej w kuchni załączyłem ją do prądu. Mam obawy co do sprawności. Lodówka pracuje godzinę, po czym zatrzymuje sie na 10min. I znowu pracuje czasami nawet dłużej niż godzinę. I znowu 10min postoju. W chłodziarce jest 3-5st a w zamrażarce -18. W środku chłodziarki jest u góry jakby nadmuch zimnego powietrza. I dwie skale regulacji (suwaki). Jedna jakby do zamrażarki a jedna do chłodziarki. Zastanawia mnie to czy te cykle pracy sa prawidłowe? Temperatury sie zgadzają. Wszystko jest niby ok. Ale jednak nie ok.

Dodano po 9 [godziny] 43 [minuty]:

Teraz po powrocie z pracy mała niespodzianka. W chłodziarce wszystko zamarzło. Proszę o pomoc. Mam nadzieje ze nie kupiłem złomu.
  • Użytkownik usunął konto