Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Programator Xprog V1.2

Mr_X 09 Aug 2005 11:56 3695 6
 • #1
  Mr_X
  Level 13  
  Witam pobrałem schemat ideowy tego też programatora (rodzina microprocesorów Motrorola)ze strony producenta,niestety tylko sam schemat.Psotanowiłem zaprojektować PCB w Eaglu i mam pytanie w związku z tym.Na schemacie z układu zasilania wchodzą szyny: (rezystor R20 (4,7k)) o oznaczeniu B1,(rezystor R27(4,7k) o oznaczeniu B0,(rezystor R19(4,7k) o oznaczeniu RA1.Mam pytanie gdzie podłaczyć te szyny (czy do sygnałów na łączu "XPROG Connector" o takim samym oznaczeniu czy nie.I w jakich sytuacjach wykorzystuje sie te szyny z bloku zasilacza.Proszę o pomoc.
 • #3
  Mr_X
  Level 13  
  Dziękuje za pomoc Mad Bekonowi.O to mi właśnie chodziło:).A co do propozycji gamida to podziekuje z tego wgledu ze potrafie zrobic sam płytke metodą fotochemiczną( posiadam wszystko co jest potrzebne)ale i tak wielkie dzieki za dobre chęci.Pozdrawiam
 • #4
  krzycho123
  Level 31  
  nie wiem czy opłaca się robić samemu PCB. Orginalną dwustronną płytkę z metalizacją możesz zamówić w gotroniku za 20zł. Pozdro
 • #5
  Mr_X
  Level 13  
  Hmm.W ostateczności zamówie gdybym mial jakiś bład projektowy.Chociaż 20 zł + kolejne koszty wysyłki zaczyna mnie zniechecac do tego posunięcia.
 • #6
  krzycho123
  Level 31  
  20 zł + 5zł (w przypadku przelewu na konto) to nie jest tak źle .Płytki są bdb jakość. Możesz zaufać tej firmie . Ja brałem już kilka płytek od nich i wszytsko zawsze było oK. O pewnego czasu błędy zostały usunięte , zmieniono opis na płytce Pozdro.
 • #7
  robertk1
  Level 11  
  a ma ktos moze plytke drukowana?? jesli tak to prosilbym zeby udostepnic
  z gory dziekuje