Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch SMV58L60EU - woda w płaszczu wodnym, głośna praca

19 Lis 2017 21:44 3519 5
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem ze zmywarką. Kupiona została w lipcu. Nie znam się na sprzęcie AGD, ale przy zmianie szafek w kuchni zauważyłam, że w zbiorniku po lewej stronie zmywarki ciągle stoi woda, do połowy (zdjęcie zbiornika pożyczone z forum z innego tematu, nie zdążyłam dziś zrobić swojego). Po włączeniu zmywarki, woda napełnia się do końca, po czym schodzi potem znów tylko do połowy i tak zostaje już. Do tego dochodzi głośna praca zmywarki. Po zakupie pracowała cichutko. Proszę o pomoc, nie wiem co robic, czy wzywać serwis, czy to może normalne i się tylko wygłupie?
    Bosch SMV58L60EU - woda w płaszczu wodnym, głośna praca
  • Pomocny post

Poziom 39  
    marta2101 napisał:
    Witam, mam problem ze zmywarką. Kupiona została w lipcu.

Wydać ok 1600 PLN i bawić się w "Pana Złota Rączka" zamiast wezwać serwis i naprawić zmywarkę na gwarancji - gratuluję pomysłu.
  • Poziom 2  
    Rozumiem, że tej wody tam być nie powinno?

• Poziom 39  
    Nie powinno to się rozkręcać sprzętu na gwarancji i wody też tam nie powinno być.
  • Poziom 2  
    Był dziś serwisant. Twierdzi, że woda w płaszczu być powinna. I że będzie zawsze. A jeżeli chcę ją spuścić to podczas pracy zmywarki mogę wyłączyć ją i wciśnąć reset, póki nie zdąży dobrać wody. Proszę o odpowiedz, jak to jest.