Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka mapa do radia made in china

flash12345 20 Lis 2017 16:05 612 3
  • #1 20 Lis 2017 16:05
    flash12345
    Poziom 2  

Jaka mapa do radia made in china

Witam. Kupiłem radio z gps takie jak na zdjeciu wyżej. Różni się tym od mojego ,że u mnie jest napis bluetooth na dole. Mam problem bo nie wiem jaka mapa powinna być w tym radiu. Ktoś wyjął kartę z mapą i nie mam pojęcia co powinno tam siedzieć.
    Sprawdziłem w menu radia informacje o systemie i wyskakuje mi
    kernel hk01-v1.00.0028.00-1
    version v6x.ty.06.80807j

Jeśli jest ktoś kto mógł by mi pomóc to bardzo proszę. Druga kwestia jest taka ,że podłączam kamerkę cofania do radyjka i nie ma obrazu. Kamerka podłączona do światła cofanie + oraz masa do karoserii i przewód sygnałowy po + światła cofania oraz do oznaczonego przewodu w radiu jako rear camera. Po wrzuceniu biegu wstecznego radio przełącza sie na monitor i jest niebieski ekran. Dodam ,że na poprzednim radiu też made in china kamerka działała bez problemu i działa jak pod nie podłączam. Co może być nie tak. Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.

0 3
  • Sklep HeluKabel
  • Sklep HeluKabel
  • #3 21 Lis 2017 07:26
    flash12345
    Poziom 2  

Temat z nawi sie rozwiazal udalo sie wgrac automape. Pozostaje kwestia kamery. Dziekuje za zainterwaowanie.

0
  • #4 17 Gru 2017 20:54
    studzina0812
    Poziom 9  

flash12345 napisał:
    Temat z nawi sie rozwiazal udalo sie wgrac automape. Pozostaje kwestia kamery. Dziekuje za zainterwaowanie.

Czyli posiadasz win CE6.0
    Na tym radiu działa bardzo fajnie Igo Primo.
    A co do kamery cofania to czy sprawdzałeś na tym samym kablu sygnałowym co na poprzednim radiu ?

0