Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Peugeot 206 - 206 2.0 HDI eco modus aktiv nie działa elektryka nie odpala

22 Lis 2017 12:40 1104 3
  • Poziom 3  
    Witam! Trafił do mnie Peugeot 206 2.0 HDI 2000r. autko nie odpalało,nie działała elektryka tj. światła,wycieraczki,radio,nawiewy,licznik itp. Brak błędów w sterowniku silnika i bsi Miałem taki sterownik z usuniętym immo,podłączyłem i auto odpala ale elektryka nie działa.Nie działa licznik,świeci się kontrolka stop i ładowania aku,ładowanie w normie 14,4V. Moje podejrzenie padło na bsi,kupiłem drugie ,założyłem. Po założeniu wszystko zaczęło działać oprócz licznika,jednak po przejechaniu 1km ,wszystko przestało działać i znowu eco modus aktiv?? Ma ktoś jakieś pomysły?? co można jeszcze sprawdzić??
  • Poziom 29  
    Miałem! W bsi wywaliło kluczyki, wszystkie ustawienia. Kodowanie kluczyków i po kolei konfiguracja ustawień bsi. Auto też nie odpalało, brak świateł, wycieraczek klimy, radia.
  • Poziom 34  
    Z tego co pamiętam tryb Oszczędzania energii załączy się kiedy BSI nie widzi ładowania. Doraźnie można wyłączyć PP2000 w trybie Telekodowania zwiększając interwał załączenia.
  • Poziom 3  
    Uszkodzony sterownik...