Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy Core Prime LTE SM-G360F - Odzysk danych z bootloop'em

22 Lis 2017 22:29 654 8
  • Poziom 11  
    Witam, mam Sasmusnga Galaxy Core Prime LTE z bootloop'em, i wiem że mogę go naprawić wrzucając softa, ale niestety na tym telefonie mam dość ważne zdjęcia, dr.fone tego modelu nie obsługuje, a adb siedload blokuje opcje wyciągnięcia jakiegokolwiek folderu. I tu się zastanawiam czy wgrać 1 plikowy soft, co podobno nie usuwa danych (choć nie jestem na 100% pewny) bo 4-plikowy to wiem że na pewno usuwa dane. Ma ktoś jakiś pomysł może??
    Dziękuje z góry za odpowiedzi ;)
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 36  
    Wrzuc TWRP i sciagnij dane poprzez adb pull (badz plugin do total commandera). G360F nie mial jeszcze FRP wiec ci tego nie przyblokuje, szyfrowany tez nie byl.
  • Poziom 11  
    Okej, tylko problem w tym że za bardzo na ten model nie ma TWRP :/
    Jest jakieś jedno, ale jak je wrzucam odinem, to nie bootuje
  • Poziom 36  
    Patrzyles to? Ogolnie, zdarza sie czasem ze dana wersja recovery nie jest kompatybilna z softem w telefonie. Nic innego do tego modelu niestety nie widac.
  • Poziom 11  
    A pod jaką jest to wersje tego Core Prime?
    Ja mam akurat sm-g630f
    A nie widzę na stronie konkretnych nazw kodowych :(
  • Poziom 36  
    coreprimelte to wlasnie G360F
  • Poziom 11  
    Wgrałem właśnie wersje 3.1.1.0 i niestety to samo :/
    Na Odinie niby PASS, ale telefon dalej wchodzi w stockowe recovery
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Wszystkie nowe Samsungi nadpisuja przerobione recovery przy starcie. Odznacz w Odinie opcje "auto reboot", wgraj recovery, odczekaj chwile dla pewnosci po czym wyjmij baterie z telefonu, po chwili wloz ponownie i sprobuj go wlaczyc od razu w trybie recovery. Jesli ci sie nie uda i znowu zacznie sie odpalac normalnie to kolejna proba w ten sam sposob. Tak jest bodajze od S5-ki w gore.
  • Poziom 11  
    Okej, udało się :D
    Dziękuję bardzo!
    Lecz mam problem że dotyk w tym nie chcę chodzić ;/
    Komputer widzi zdjęcia przez MTP, ale nie mogę ich zgrać

_Edit
    adb pull /sdcard/DCIM rozwiązało w całości mój problem ;)
    Dziękuję serdecznie!
    Do zamknięcia