Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Bosch GSR 18V-50 ProfessionalBosch GSR 18V-50 Professional
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PARKSIDE PABS 20LI C3 - Bicie osiowe, a gwarancja.

24 Lis 2017 13:32 3357 4
  • Poziom 14  
    Witam.
    Kupiłem wczoraj wkrętarkę w dyskoncie, bo "wszyscy zachwalali" i po otwarciu i włączeniu napotkałem na taki oto problem jak bicie osiowe. Z innymi wkrętarkami nie miałem takiego problemu. Czy taka wada kwalifikuje się do naprawy gwarancyjnej czy raczej pokażą mi tą część ciała gdzie światło nie dochodzi? :).

Wklejam link gdzie ukazałem problem. Pozdrawiam.

Link
  • Bosch GSR 18V-50 ProfessionalBosch GSR 18V-50 Professional
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Radzę jak najszybciej iść do sklepu i oddać a jak jeszcze są to poprostu kupić nową. W Lidlu raczej nie robią problemu jeśli coś jest popsute.
  • Bosch GSR 18V-50 ProfessionalBosch GSR 18V-50 Professional
  • Poziom 14  
    Dzięki za poradę. Zgłosiłem reklamację. Czekam na kuriera i jedzie do serwisu.
  • Poziom 10  
    Cześć,

najważniejsze jest to czy bicie wrzeciona przenosi się na wiertło/bita bo może to tylko kwestia krzywo odlanego plastiku na powierzchni i nie wpływa na precyzję pracy urządzenia. Ja miałem podobny problem przy czym bicie wrzeciona powodowało bicie wiertła co uniemożliwiało precyzyjne wiercenie. Zgłosiłem reklamację na infolinii lidla która została uwzględniona.
  • Poziom 14  
    Cześć :),

ale odkopałeś stary temat. Co do sprzętu to już mi wymieniali 3 sztuki, każda po około 2-3 miesiącach dostaje duży luz na łożysku od wrzeciona (ten luz na filmiku to jest pikuś z tym co się robi po użytkwaniu) jakiś szitowe rozwiązanie ma ten model... (robilem amatorski remont domu, skręcanie mebli, wiercenie w bloczku komórkowym, trochę w porothermie), właśnie kończę skręcać domek narzędziowy i leci znowu na gwarancję 4 raz, bo teraz wkręcająć wkręta w drewno jest problem wycelować wkrętakiem w wkręt... takie luzy, jak kierownica w starym jelczu, niby jedziesz prosto a kręcić w lewo i prawo o 90 stopni bez przerwy :)... (jeszcze mam gwarancje do grudnia tego roku) . Także ten teges na serwis gwarancyjny LIDLA nie ma co narzekać wymieniają od ręki.