Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laguna 2 1.9dci - Brak mocy szukam dobrego mechanika

24 Lis 2017 15:54 417 8
  • Poziom 4  
    Witam mam problem z moja LALĄ , po części juz rozwiazalem ale to jeszcze nie wszystko.Chodzi o to ze lagunka nie chciala jechac słaba na maxa nie bylo mowy zeby wyjechac pod gorę , odwiedzilem kilku mechanikow ale nic konkretnego obstawiali tylko czujnjki , jednak przez przypadek odkrylem ze mam nie szczelny egr zaslepilem go , tak na szybko bo wyjezdzalem do pracy i nie mialem za bardzo czasu kupilem zimny spaw zrobilem zaslepki i zaslepilem , przez pare dni auto smigalo jak nie to auto (jezdził nim chwile szwagier) wciskało w siedzenia ale po kilku dniach coś znowu sie spierdzieliło na zimnym silniku zapierdziela jak ta lala ale po ok 10 km spowrotem traci moc, niewiem czy zrobila sie nieszczelnosc na tych zaślepkach czy moze syfy z egr dostaly sie do wydechu i przytyka. Mianowicie szukam dobrego szpeca od tych aut najlepiej mechanika z podkarpacia z okolic Przemyśla lub Rzeszowa ( Rzeszów od strony Tyczyna) Oczywiście nie za miliony monet bo za miliony monet to moge kupic inne auto i nie takiego ze dam auto i odbiore za miesiac w dodatku z nie rozwiazanym problemem juz raz tak dalem na miesiac i auto nie bylo wcale w lepszym stanie.Moze jest ktos kto pomoze na forum. Z gory dziekuje i czekam na pomoc w rozwiazaniu problemu .;)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    Podłącz diagnoskop a się dowiesz. Obstawiam padający przepływomierz lub nieszczelność dolotu.

Kopci jak nie ma mocy ?
  • Poziom 4  
    Przepływomierz nowy dalem dwa miesiace temu , kopcil jak egr był podłączony po zaślepieniu juz nie kopci , po prostu idzie jak błyskawica i nagle pyk i spada prędkość i ledwo rozpędze go do 60 na trzecim biegu i mozna dusic do spodu jakby sie dławił coś go trzyma
  • Spec od drukarek
    Zapala się check ?
    Trzeba przejrzeć listę błędów komputera - wiele powinno rozjaśnić.
  • Poziom 4  
    Check sie świeci mam odłączoną wtyczke od czujnika cisnienia doładowania , z podłączoną wtycznką nawet z miejsca nie chce ruszyc
  • Spec od drukarek
    Widzisz, czyli jest jakiś powód.
    Niestety trzeba podłączyć pod komputer i zobaczyć jakimi błędami sypie.
    Bez tego nie ruszysz.
  • Poziom 4  
    Komputer pokazuje ten czujnik od doładowania nic innego , Czujnik kupilem nowy mechanik go podłanczał i kable lutował do wtyczki bo wtyczka byla rozwalona kupilen nowa wtyczke , mechanik twierdzi ze czujnik zamiennik nie moze byc tylko orginał a ja mysle ze kable mogł pochrzanic nie mam jak sprawdzic kabli bo wszedzie sa inne kolory niż u mnie
  • Poziom 30  
    A - szary
    B - kremowy
    C - biały

ewentualnie dzwonić od sterownika
    A - zł C A4
    B - zł B C1
    C - zł B J2

pozdr
  • Poziom 4  
    Ok bede patrzył