Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

32LG7000-ZA - nie zawsze się włącza FIRMWARE 03.27.00

25 Lis 2017 00:47 1311 4
 • Poziom 11  
  LG 32LG7000-ZA nie zawsze się włącza .
  MICOM Version: V3.10
  UTT:9668


  Przy pierwszym włączeniu do sieci , uruchamia się normalnie , natomiast po wyłączeniu pilotem i ponownym włączeniu już się nie uruchamia .
  Czerwona dioda pulsuje i gaśnie kilka razy i tak cały czas .

  Po wyłączeniu z sieci i odczekaniu kilku minut , znowu uruchomi się i będzie działał aż do wyłączenia z pilota.

  Znalazłem podobny temet:
  https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2240986.html#10641529

  Znalazłem odpowiedź w poście powyżej problem w tym, że w TV jest już wgrany soft 3.27 i jak się podepnie pendrive z tym softem (najnowszy dostępny na stronie LG) to nie następuje aktualizacja. Nie wiem czy jest możliwość wgrania starszej wersji softu no i tez nigdzie jej znaleźć nie umiem, wszystkie linki wygasły. Ma ktoś może starszą wersję firmware dla tego modelu lub jakiś sposób wgrania ponownie tej samej wersji firmware ?

  "W wiekszosci przypadkiw wystarczy dobrze zmrozic tego nand-flasha freezerem i tv opowinien wstac wtedy normalny upgrade do wersji 3.27. "
 • Poziom 11  
  Nie wiem telewizor dostałem w takim stanie jak opisałem, wgrany w nim jest najnowszy soft jaki udostępnił producent 3.27
 • Poziom 11  
  Na płycie nie widać uszkodzeń typu spuchniętych kondensatorów czy coś...

  Wszelkie informacje jakie znalazłem w internecie sugerują na błąd oprogramowania niestety nie umiem znaleźć starszych wersji oprogramowania dla tego modelu. Pomyślałem, że można by wgrać starszą wersję a potem ponownie zaktualizować do najnowszej lub pozostać przy starszej gdyby działała poprawnie. Pendriva z najnowszą wersją TV nie wykrywa bo aktualnie taka jest wgrana.