Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Legion Lenovo y720 - Freezy/Zamrożony obraz w grach oraz na telewizorze

ssoossaadd 25 Lis 2017 10:40 321 1
  • #1 25 Lis 2017 10:40
    ssoossaadd
    Poziom 4  

Witam,

Parę dni temu zakupiłem Legion Lenovo y720, niestety po paru dniach zauważyłem dość niepokojące zachowania laptopa. Otóż obraz podczas grania zamarza obraz na 1 s co 1-2 min, czasem częściej. Podobna sytuacja jest podczas oglądania Youtuba czy innych rzeczy na telewizorze (obraz zamarza, dźwięk jest dalej) jeżeli mam włączoną duplikację to na laptopie dalej wszystko działa płynnie. Jest też prawdopodobieństwo, że podobny problem występuję podczas użytkowania Windowsa ale to mogą być moje przewidzenia już teraz.

Proszę pomóżcie i powiedzcie co można zrobić z tym rzadkim ale jednak bardzo irytującym zachowaniem laptopa.

Pozdrawiam

0 1
  • #2 25 Lis 2017 11:14
    jacek0503
    Poziom 21  

Te laptopy tak maja. Mam 700 i tez tak czasem się zdarza. Spróbuj aktualizacji sterowników ale nie wiem czy to cos da. Z tego co wiem lenovo niestety ma tragiczny software i podobno nad tym pracują. Jest masa postów na podobne tematy na wielu forach. Spróbuj może jest nowy BIOS. podobno to pomaga. Ja mam wszystko zaktualizowane a i tak mi wywala bluescreny na lenovo companion.

0
  Szukaj w 5mln produktów