Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey Ferguson 3060 94r. Nie odpala z kluczyka

25 Lis 2017 12:10 1050 4
  • Poziom 1  
    Witam.
    Od 2 lat jestem w posiadaniu ciągnika rolniczego
    Massey Ferguson 3060 z 1994 r.
    Ciągnik nie odpala z kluczyka.
    Wczesniej wydemontowałem rozrusznik w celu jego naprawy ponieważ oderwał się kabel wychodzący z cewki do ślniczka od rozrusznika.
    Po zamontowaniu i podłączeniu wszystkich przewodów traktor przestał odpalać z kluczyka nawet na ciepłym silniku.
    Na krótko pali od strzała

Prosze o pomoc !
  • Poziom 29  
    Próbówka i sprawdzić czy jest + po przekręceniu stacyjki na rozruch na przewodzie do rozrusznika. Jak jest to elektromagnes automat do wymiany, jak nie to szukać gdzie zginął.
  • Poziom 39  
    Witam
    KrzychuXpompA napisał:
    Po zamontowaniu i podłączeniu wszystkich przewodów traktor przestał odpalać z kluczyka nawet na ciepłym silniku.

To przedtem z kluczyka palił czy nie?.Jeżeli wcześniej palił ,a teraz nie to przypadkiem nie zamontowałeś automatu do góry nogami .Pali na krótko to znaczy jak ,co zwierasz.Jeżeli zacisk zasilający z stykiem automatu (50),to szukaj jak radzą wcześniej koledzy.
  • Poziom 24  
    Witam.
    Po naciśnięciu sprzęgła zapalają się kontrolki od napędu i ciśnienia oleju w skrzyni?
    Bez tego nie odpalisz go z kluczyka. Kabelek do cewki też musi być podpięty sprawdź sam przewód ale wsuwkę też i ewentualnie jak kontrolki nie zapalają się to jeszcze przycisk pod pedałem sprzęgła i bezpieczniki.