Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

eagle - kopiowanie i łączenie w jedną całość

27 Lis 2017 09:07 765 3
 • Poziom 14  
  Opiszę problem na przykładzie łopatologicznie.
  Robimy wzmacniacz mocy , oba kanały L i P sa identyczne. Rysuję schemat w sch. jednego kanału,przechodze do board i robię pcb tego kanału. I teraz chciałbym zrobić kopię tego kanału zarówno w sch. jak i board i..połaczyć dwa kanały na board żeby były na jednej płytce PCB. Przy kopiowaniu w sch i board i tak mi wywala błąd i nei chce tego skopiować w takiej postaci jak PCB innymi słowy eagle ,,każe,, mi i tak układac ten drugi kanał od nowa.
  Uzywam poleceń group ,copy i paste...i w sch. to działa tam schemat (w tym samym projekcie mozna skopiowac..połączyć z juz istniejącym itd...ale po przejsciu do board on zawsze bezwzględnie ma rozsypane elementy,a zrobiony kanał pierwszy w board nie kopiuje sie.Oczywiście chodzi mi o zrobienie tego w jednym projekcie ,nie chciałbym łaczyć dwóch osobnych kanałów że tak powiem nazywo z dwóch płytek w realu:)


  W praktyce wygląda to tak że w sch. kopiuje schemat...przechodzę do board i tam te elementy skopiowane są ,,rozsypane,, co jest bez sensu bo po to kopiuje by nei robić drugi raz. Nie mogę tego przejsc..może ktoś zna sposób? Prosiłbym łopatologicznie :)
  dzięki i pozdrawiam
 • Computer ControlsComputer Controls
 • Pomocny post
  Użytkownik usunął konto  
 • Computer ControlsComputer Controls
 • Poziom 14  
  AAA no to już wszystko wiem,dzięki i pozdrawiam
 • Użytkownik usunął konto