Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens KG26E08 - Poszukuję instrukcji obsługi lodówki.

27 Lis 2017 14:55 909 4
  • Poziom 11  
    Witam, mam w domu dwie lodówki jedną zapasową i ostatnio ta zapasowa wysiadła i przywiozłem nową z DE - niby była dobra i pracowała . jest to Siemens KG26E08 bardzo fajna ale nie mam do niej żadnej instrukcji trochę już rozszyfrowałem ale nie poznam jej możliwości bez instrukcji, nie wiem do czego służy przycisk m oraz przycisk nad którym jest kółko (z prawej strony) kiedy piszczy alarm i od czego zależy zapalanie się kontrolki alarmu. Jak ktoś ma podobną wdzięczny będę za pomoc. Przeszukuje net 2 dni i nic. Z góry dziękuję. Załączam zdjęcie jak wygląda panel sterowania co prawda nie z mojej lodówki ale mój wygląda tak samo.
  • SterControlSterControl
  • Poziom 11  
    Nikt nie zetknął się z taką lodówką?
  • SterControlSterControl
  • Specjalista AGD
    Jest to dość zabytkowy i rzadki model z tego względu instrukcji nie znajdziesz.Przycisk super służy do szybszego zamrażania nowych produktów w zamrażarce,eco to wiadomo oszczędność energii możliwe że wtedy kompresor się rzadziej załącza a alarm sygnalizuje za wysoką temperaturę w zamrażarce po włączeniu pika bo sygnalizuje że w zamrażarce jest za ciepło jak odpowiednio schłodzi i podczas normalnej pracy nie powinien świecić ani piszczeć.Co do tego kółka to nie wiem,lodówka posiada wentylator w środku?
  • Poziom 25  
    To ostatnie kółko to wyłącza tylko lodówkę bez zamrażarki (tak jest w podobnym Boshu).
  • Specjalista AGD
    Możliwe ta lodówka zapewne pracuje na jednej sprężarce i rozdzielaczu,Kiedyś takie przywoziłem ale teraz już nawet nie pamiętam tych funkcji dokładnie.Niech autor tematu wypróbuje to się dowiemy i będzie to informacja dla innych użytkowników.