Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda CR-V 1997 - Nie działający centralny zamek.

28 Lis 2017 23:15 2595 6
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich użytkowników. Mam problem z centralnym zamkiem w mojej Hondzie. Od jakiegoś czasu przestał całkowicie działać. W ogóle nie reaguje na oba piloty. Wymieniłem baterie w obu ale nic to nie dało. Kiedy naciskam przyciski na pilotach to na obu zapala się dioda, lecz centralny nie reaguje. Kiedy zamykam i otwieram z kluczyka to wszystkie drzwi się zamykają i otwierają. Proszę o jakieś rady, pomoc. Dziękuje bardzo i pozdrawiam. Sterownik zamka jest na 99% oryginalny, w książce serwisowej nie ma żadnej wzmianki o dodaniu centralnego zamka a ja odkąd zakupiłem samochód nie wprowadzałem żadnych modyfikacji. Jeśli chodzi o piloty sprawa wygląda tak samo. Dołączam zdjęcia pilotów, może będzie to pomocne. Honda CR-V 1997 - Nie działający centralny zamek.Honda CR-V 1997 - Nie działający centralny zamek.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 27  
    Brak informacji co do zasady podłączenia siłowników.

Bezpiecznik na wyprowadzenie siłowników, przetarty kabel który może być jako jedyny w gumowej rurze w drzwiach i mogą być wszystkie po kolei podłączone, a nie jak się powinno robić na dwie linie - drzwi prawe i osobno lewe.
  • Poziom 4  
    Bezpiecznik nie był przepalony, ale na wszelki wypadek wymieniłem na nowy. Jeśli chodzi o kabelki to nie widać przerwania ciągłości, ani przetarć przetarć.
  • Poziom 34  
    Piloty nie oryginalne , więc centralny dokładany. Znajdź centralkę. ustal nazwę, ściągnij do niej schemat. Zobacz czy wychodzą impulsy sterujące.
  • Admin grupy komputery
    Mieciu88jarosz napisał:
    w książce serwisowej nie ma żadnej wzmianki o dodaniu centralnego zamka
    Zamek centralny jest seryjnie. Zapewne ktoś dołożył moduł z pilotami.
    Szukaj modułu. Najczęściej jest pod kierownicą obok bezpieczników lub w drzwiach kierowcy z fabrycznym sterownikiem.

• Moderator Zabezpieczeń Pojazdów
    Pilot wygląda jak Cobra 7777 (to typ pilota)
    Gdzieś w samochodzie znajdziesz centralkę alarmu firmy Cobra, sterującą fabryczny centralny zamek.
    Honda CR-V 1997 - Nie działający centralny zamek.
  • Poziom 4  
    Chciałem wszystkim podziękować za pomoc. Udało mi się rozwiązać mój problem. Okazało się dostałem złą instrukcje programowania pilotów co było przyczyną że centralny nie reagował na piloty po wymianie baterii. Dziękuję za pomoc.