Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sterowniki do Bluetooth

09 Sie 2005 22:36 5913 5
  • Poziom 27  
    kupilem sobie modul BT Gembrid BTD-001 do komputera na zlacze USB sterowniki dolaczone firmowo sa kiepskie i nie sprawdzaja sie, sa to Bule Soleil, doczytalem sie ze inne sterowniki tez beda pracowac poprawnie, a wiec z internetu od innego modulu BT ze strony www.x-micro.com sciagnalem nowe stery, zainstalowaly sie, wykryly co trzeba i zobaczylem ze to te sterowniki co polecaja na forum tweak (tam byly screeny) ale mi po wlaczeniu zadaja pliku *.dat zeby potwierdzic legalnosc

mam taka prosbe, do kogos kto ma BT do komputera, czy moze podeslac mi, lub podac linka do sprawdzonych sterownikow? albo chociaz podac jakies inne namiary?
  • Poziom 27  
    jankolo - te testowalem sam, niestety sa tez niedopracowane i wieszaja program do komunikacji z telefonem...

sterowniki podane przez gadera przetestuje :)
  • Pomocny post
    Poziom 26  
    martinpl napisał:
    sterowniki podane przez gadera przetestuje :)

i jak ? dziala ci otoczenie bluetooth ? jak wejdziesz w moje urzadzenia bluetooth
    jak nie to wywal z pamieci explorera i podmien plik btneighborhood.dll
    odpal explorera i reset kompa, powino dzialac : )
    odpowiedni plik btneighborhood.dll znajdziesz w instalce w katalogu svpack
  • Poziom 27  
    troche z opoznieniem odpisuje, ale wyjechalem z miasta na kilka dni, wlasnie mialem chwilke zeby przetestowac sterowniki, niestety, ale nic rewelacyjnego :) po podmianie pliku sie uruchomily (bez podmiany nawet nie startowaly) wykrywlo urzadzenia, ale przedstawialy mniej wiecej ten sam poziom co standardowe, FMA nie chcial z nimi wspolpracowac i brakowalo kilku funkcji oryginalu, wiec wroce do standardowych sterowniko, dzieki za pomoc...