Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak szybko i prawidłowo zacisnąć złącze RJ11, RJ12, RJ45

Conrad.pl 29 Lis 2017 14:02 1659 0
 • #1 29 Lis 2017 14:02
  Conrad.pl
  Poziom 3  

  Szczypce do zaciskania tulejek i złączy składa się z szeregu wcięć oraz wypustek o dostosowanym profilu. Dzięki możliwości doboru matrycy, zaciskarka Knipex sprawdza się podczas zaciskania końcówek przewodów komputerowych i telefonicznych. Zaciskarka Knipex do końcówek kabli oraz tulejek kablowych pozwala na szybkie połączenie końcówek kablowych, w celu zapewnienia bezpiecznego i odpowiedniego styku.

  Kleszcze Szczypce z oksydowanej stali narzędziowej z przełożeniem dźwigni pozwalają na niezawodne zaciskanie i dokładne zespolenie wszystkich elementów.

  Szczypce do zaciskania Knipex 97 51 10 doskonale sprawdzają się do przycinania i odizolowywania nieekranowanych telefonicznych przewodów płaskich.

  Zaciskarka posiada blokadę powodującą otwarcie szczypców tylko w sytuacji, gdy złącze zostało już zaciśnięte, co umożliwia precyzyjne zaciśnięcie końcówek kabli i zapewnienie bezpieczeństwa połączenia. Równolegle przylegająca matryca pozwala na dokładne sprasowanie złącza.

  Model 97 51 10 wykonany jest ze stali elektrycznej chromowo-wanadowej o wysokiej jakości, która jest hartowana olejowo.

  - Zaciskanie złączy RJ 11/12 (o szerokości 9,65 mm) i RJ 45 (o szerokości 11,68 mm)

  - Szczypce posiadają ostrze do cięcia wzdłużnego i ściągacz izolacji do przewodów płaskich na długości 6 i 12 mm oraz nóż do odizolowywania przewodów okrągłych

  Zaciskarka sprawdzi się we wszelkich pracach instalacyjnych i serwisowych wykonywanych przy użyciu kabli płaskich i skrętek z ekranowaniem i bez.
  Jak szybko i prawidłowo zacisnąć złącze RJ11, RJ12, RJ45
  Fot. Szczypce do zaciskania Knipex 97 51 10


  Zobacz więcej

  Zgoda na publikację //gulson

  0 0