Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator Camspot 2.1 firmy Overmax podłączenie pod TV - brak obrazu

29 Lis 2017 15:03 792 6
  • Poziom 13  
    Witam serdecznie. Zakupiłem rejestrator Camspot firmy Overmax i mam problem z jego podłączeniem.
    Sprawa wygląda tak:
    Rejestrator posiada dwa wyjścia HDMI i VGA. Po podłączeniu do plasmy Panasonic poprzez złącze HDMI telewizor w ogóle nie widzi tego urządzenia. Próbowałem również na innym telewizorze podłączenia za pośrednictwem złącza HDMI oraz VGA i problem jest taki, że po uruchomieniu telewizor widzi urządzenie przez 5-6 sekund po czym wyskakuje na obrazie "brak sygnału" i przestaje odbierać jakikolwiek sygnał.
    Podłączyłem ten rejestrator pod nowy telewizor i monitor komputerowy i jest ok, a na telewizorze 5 letnim LCD i plasmie nie działa. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc?
  • Pomocny post
    specjalista-kamery przemysłowe
    Wejdź w ustawienia rejestratora i spróbuj zmienić rozdzielczość na wyjściu VGA/HDMI. Jeśli to nie pomoże to wtedy kwestia ustawień obrazu w plaźmie.
  • Poziom 13  
    Tak spróbuję, ale w plażmie za dużo zmienić nie mogę, chyba tylko częstotliwość odświeżania ( 50 albo 100 Hz ). Ale sprawdzę w tych ustawieniach recordera :) dzięki za podpowiedź.
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Tylko czasami przy zmianie rozdzielczości telewizor może już nie wyświetlić obrazu i będziesz musiał go podłączyć pod ten drugi tv.
  • Poziom 13  
    No właśnie, i tej uciążliwości najbardziej się boje.
  • specjalista-kamery przemysłowe
    No, ale to tylko jeśli chodzi o sprawdzenie na tą chwilę. Chodziło mi o to, żebyś się przypadkiem nie zdziwił, że nagle będziesz miał "brak obrazu".
  • Poziom 13  
    Temat ogarnąłem, zmniejszyłem rozdzielczość na monitorze i teraz po wielu bojach na telewizorze działa. Ale mam inny problem , nie mogę uzyskać obrazu na jednej z czterech kamer i nie mam pojęcia dlaczego.