Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B5 1.9 tdi - Tylna szyba oraz lusterka nie grzeją

29 Lis 2017 18:24 534 1
  • Poziom 5  
    Witam. Pare miesięcy temu kupiłem passata b5 1.9 tdi 90 koni. Sprawa wygląda następująco, że na kompie wyskakiwał błąd grzania prawego lusterka a reszta działała normalnie. Po około miesiącu przestało grzać i tylna szyba oraz obydwa lusterka. W module komfortu patrzyłem jest suchy, wydaje mi się, że mogą być zaśniedziałe kable(nie przy module) tylko nie wiem który to może być. Bezpieczniki są całe. Mam nadzieję, że ktoś zna przyczynę ;)

Moderowany przez T5:

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Relpol przekaźniki
  • Spec od samochodów
    Mało informacji . Czy klawisz się podświetla ??? czy słychać załączenie przekaźnika ??? . Może być przepalony bezpiecznik , uszkodzony przekażnik , wiązka tył klapa lub jak wolisz uszkodzone maty w lusterkach . Trochę inicjatywy . Miernik w dłoń i sprawdź .