Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?

wrubcio 30 Lis 2017 21:03 297 13
  • #1 30 Lis 2017 21:03
    wrubcio
    Poziom 11  

Sprawa życia lub śmierci, dosłownie. Zgubiłem kabel ładowania od urządzenia rejestrującego pracę serca. W zestawie były 2 kable. Jeden do ładowania drugi z elektrodami przyczepianymi na ciało. (ten mam) Nie jest to kabel mini usb ani micro usb. To coś innego. Urządzenie kosztuje 900zł więc kupno nowego dla samego kabla nie wchodzi w grę. Producent na stronie nazywa kabel USB charging cable (Micro D). Na całym allegro znalazłem jeden kabel który zdaje się przypominać to czego szukam: Link jednak nie mam pewności że będzie pasować. Ktoś coś wie?

Na zdjęciasz szary kabel to ten którego szukam. Obok dla porównania micro i mini usb.

Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?

Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?Jaki to rodzaj kabla / wtyczki?

0 13
  • #3 30 Lis 2017 21:16
    wrubcio
    Poziom 11  

Da się gdzieś dostać kabel micro HDMI -> usb 2.0 ?

0
  • #5 30 Lis 2017 21:24
    marqqv
    Poziom 31  

wrubcio napisał:
    Da się gdzieś dostać kabel micro HDMI -> usb 2.0 ?

Na allegro wpisz "AC7 Adapter MHL "

0
  • #6 30 Lis 2017 21:30
    wrubcio
    Poziom 11  

qs300 napisał:
    a jak wygląda wtyczka z drugiej strony?

Z jednej strony ma być to co jest na szarym kablu na zdjęciu a z drugiej potrzebuje mieć zwykłe usb 2.0. Kabel pełni funkcję ładowarki

marqqv napisał:
    Na allegro wpisz "AC7 Adapter MHL "

Jesteś pewien że da rade na tym ładować i połączyć się z komputerem żeby zrzucić dane?

0
  • #7 30 Lis 2017 21:32
    marqqv
    Poziom 31  

wrubcio napisał:
    Jesteś pewien że da rade na tym ładować i połączyć się z komputerem żeby zrzucić dane?

Poczytaj opis kieruj pytanie do sprzedającego . Nie korzystałem z tego kabla.

0
  • #8 30 Lis 2017 22:23
    wrubcio
    Poziom 11  

Niby jest napisane że powinien ładować.. ale nie jestem pewien do końca tej wtyczki. Na zdjęciu wydaje mi się że ma nieco inny kształt od tego co mam w domu

0
  • Pomocny post
    #9 30 Lis 2017 22:53
    marqqv
    Poziom 31  

Podjedź do media lub innego marketu RTV . Tam powinno być tego więcej w jednym miejscu od razu przymierzysz , możliwe że coś dopasujesz lub będzie na zamówienie w ofercie.

0
  • #10 30 Lis 2017 22:59
    wrubcio
    Poziom 11  

Jutro się wybiorę, dzięki ci mimo wszystko za pomoc

0
  • #11 30 Lis 2017 23:00
    marqqv
    Poziom 31  

Jeszcze gdyby nie było powodzenia RTV to kable do ap. FOTO są różniste może coś podejdzie .

0
  • #12 30 Lis 2017 23:02
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 42  

wrubcio napisał:
    Ja jestem pewien, że nie. Jeżeli kolega ma jedno gniazdo w aparacie zarówno dla elektrod EKG, jak i dla danych po kablu USB oraz ładowanie akumulatora w przyrzadzie, to kabel jest dedykowany. Do przyrzadu wtyk micro HDMI a z drugiej strony wtyk USB do ładowarki lub komputera. Musi Ci Kolego, ktos taki kabel zrobić, ale ktore piny w aparacie są które (wejście sygnału EKG z elektrod, 5 VDC do ładowania, oraz transmisja danych. Kumaty elektronik tylko.

0
  • #13 30 Lis 2017 23:51
    Erbit
    Poziom 30  

Byłoby może łatwiej jakbyś podał markę i model urządzenia.

Czy producent / dystrybutor nic nie może wskórać ?

0
  • #14 01 Gru 2017 09:35
    wrubcio
    Poziom 11  

Urządzenie nazywa się Checkme Lite. Napisałem wczoraj wiadomość do Polskiego dystrybutora tej firmy i jest szansa że przyślą mi sam kabel. Czekam na informacje od nich. Zobaczymy

Dodano po 1 [godziny] 17 [minuty]:

Jest ogarnięte dystrybutor wyśle mi dziś oryginalny kabel. Dzięki za pomoc

0