Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak podłączyć sterownik Auraton 2030 do pieca akumulacyjnego "Dimplex"

01 Gru 2017 19:28 1272 9
  • Poziom 22  
    Auraton 20130 to nic innego jak programator temperatury a działa on na zasadzie gdy temperatura pomieszczenia jest poniżej nastawianej to załącza się styk podwójny w zależności od potrzeb ON-OFF. Auraton 2030 służy tylko to włączania wentylatora w piecu.
  • Poziom 22  
    Od dwóch lat posiadam ogrzewanie elektryczne które sam zamontowałem i uruchomiłem. Stan to piece akumulacyjne dynamiczne ETW, sterownik EAS-4 + zewnętrzny czujnik pogodowy i Euraton 2025. Nic nie piszesz w jaki to sposób ładują się twoje piece i w jaki sposób oddaję ciepło. Bo u mnie sterownik EAS-4 decyduje o wszystkim.
  • Poziom 36  
    sikorkam powiem krótko, wypisujesz bzdury być możesz jesteś tym którzy w cudowny sposób pomnażają energię cieplną. Podziel się z z nami Twoją teorią.
    Wstydzisz się na forum napisz na PW.
  • Poziom 22  
    Jeżeli uważasz , że wypisuję bzdury to jesteś pospolitym dyletantem w tym temacie.
  • Poziom 36  
    sikorkam , napisał:
    Cytat:
    Od dwóch lat posiadam ogrzewanie elektryczne które sam zamontowałem i uruchomiłem. Stan to piece akumulacyjne dynamiczne ETW, sterownik EAS-4 + zewnętrzny czujnik pogodowy i Euraton 2025.

Już ta informacja wskazuje jaka jest Twoja wiedza odnośnie ogrzewania energią elektryczną.
  • Poziom 2  
    Witam ponownie,
    Szanowni Panowie wasze wycieczki osobiste nie rozwiązują mojej prośby ,
    Dodatkowe informacje : Piec Dimplex VN301-HY, zasilanie przez zegar sterujący programowalny + stycznik,wewnętrzny regulator temperatury pomieszczenia.