Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV 43 cale z obsługą modułu CI+ Cyfrowego Polsatu.

01 Gru 2017 22:40 753 5
  • Poziom 10  
    1. Jak daleko siedzisz od ekranu telewizora ? 2-3 m
    2. Czy siedzisz na wprost ekranu czy bokiem do ekranu ? Lekko z boku
    3. Jaki telewizor posiadasz obecnie ? Samsung UE48J6370, Sony Bravia KDL-55W828B (nowy TV będzie je uzupełniał, a nie zastępował)
    4. Jaką markę preferujesz ? Jestem otwarty na propozycje
    5. Jakiej wielkości telewizora szukasz ? 43 cale
    6. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora ? Satelitarny + moduł CI+ Cyfrowego Polsatu
    7. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Formuła 1, motoryzacja, publicystyka, dokument
    8. Czy będziesz grał w gry, a jeśli tak to na konsoli czy komputerze PC ? Nie
    9. Czy będziesz aktywnie korzystać z systemu SMART telewizora ? Tak, a zwłaszcza YouTube, a także stream z komputera po lokalnym WiFi
    10. Oglądasz wieczorami czy w dzień ? Różnie
    11. Ile pieniędzy możesz przeznaczyć na zakup telewizora ? 2 000 zł

Najbardziej zależy mi na bezproblemowej obsłudze modułu CI+ Cyfrowego Polsatu i żeby lista kanałów sama się aktualizowała (na posiadanym przeze mnie samsungu muszę ręcznie wprowadzać listę stąd) za pomocą pendrive.
  • Poziom 14  
    Każdy działa z CI, a z bardzo dobrych masz TCLa 43P60 za 1850 zł :
    - 4k
    - Android 7,0
    - Terrarium
    - Kodi 17
    - Obsługa głosem
    - Wirtualna myszka
    - obudowa z aliminium
    - MxPlayer
    - niski input lag
  • Poziom 10  
    Dziękuję za odpowiedzi, ale wybrałem jednak Samsunga UE43MU6172 (którego udało mi się wyrwać za okazyjne 1850 zł). Zresztą i tak okazało się, że jak chce się 2 multiroomy, to Polszmat nie daje modułów CI+ ino dekodery. O TLC też myślałem, ale jednak trochę bałem się tego androida. W każdym razie wyboru nie żałuję.
  • Poziom 14  
    Szkoda że nie będziesz miał filmów gratis w jakości HD, a nawet 4K z Kodi - gratis.
    Model z Androidem Ci to gwarantuje.
  • Poziom 1