Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

peavey kb4 - wymiana g這郾ika

jakze 03 Gru 2017 01:02 423 2
  • #1 03 Gru 2017 01:02
    jakze
    Poziom 8  

Witam. Mam wzmacniacz (combo) dedykowany do klawiszy peavey kb4 https://peavey.com/products/index.cfm/item/1067/72491 . U篡wam go do gry na gitarze i basie, ale na basie nie zadowala mnie jako嗆 d德i瘯u (w niskich cz瘰totliwo軼iach) wi璚 pomy郵a貫m, 瞠 mo瞠 mo積a kupi lepszy g這郾ik by poprawi jako d德i瘯u. Ciekaw jestem Waszych opinii, czy taka operacja ma sens czy kupuj帷 lepszy g這郾ik uzyskam wymiern korzy嗆?

tutaj specyfikacja peavey kb4 peavey kb4 - wymiana g這郾ikaScreenshot...-47-47.png Download (246.85 kB)

a tutaj nalepka na g這郾iku fabrycznie zamontowanym: peavey kb4 - wymiana g這郾ika20171202_2..424.jpg Download (1.46 MB)

Je郵i my郵icie, 瞠 dla poprawy d德i瘯u warto przeprowadzi tak operacj to prosz o jakie propozycje/sugestie jaki g這郾ik 15calow kupi.

pozdrawiam

0 2
  • #2 05 Gru 2017 19:13
    DjMapet
    Poziom 42  

Wrzu fotki frontu i od strony uk. magnetycznego g這郾ika - zobaczymy co ta za Eminence. Chyba 瞠 b璠zie to jaki OEM, niepodobny do niczego z ich stajni. Spr鏏uj te okre郵i 鈔ednic cewki g這郾ika - zmierz mi璠zy resorem a membran.
    Zastosowanie lepszego g這郾ika, mo瞠 nie przynie嗆 spodziewanego efektu, ale mo瞠 i Ci zadowoli. Nie ma wi瘯szego sensu, pakowanie do tej kolumny innego midbasa a typowy niskotonowiec, nie rozwinie skrzyde w tak ma貫j pojemno軼i. Podaj wewn皻rzne wymiary komory g這郾ika.
    Mo瞠 lepszym wyj軼iem, by這 by podeprze to dodatkow kolumn z typowo niskotonowym g這郾ikiem?
    Okre郵 te dok豉dniej, o co chodzi z t jako軼i basu z tej kolumny.

Pozdrawiam.

0
  • #3 05 Gru 2017 23:44
    jakze
    Poziom 8  

Witam. dzi瘯i za odpowiedz.

To jest jaka wersja OEM, z ty逝 nie ma 瘸dnej nalepki. 字ednicy cewki teraz nie okre郵 bo wszystko poskr璚a貫m, jedyne co uda這 mi si zmierzy (przez otw鏎 bassreflex :)) to 鈔ednic magnesu z ty逝, ma ok 13cm 鈔ednicy. Mi璠zy resorem a membran jest ok 13,5 cm a wymiary komory g這郾ika to mniej wiecej 285538.

Co do jako軼i Bass: jest do嗆 p造tki, a je瞠li zwi瘯sz bass na EQ to zaczyna g這snik pierdzie (z tego co czyta貫m to jest zwiazane z wychyleniem membrany).

Pozdrawiam

0