Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złącza

LENIWIEC_PL 05 Gru 2017 12:24 1224 1
  • #1 05 Gru 2017 12:24
    LENIWIEC_PL
    Poziom 15  

Witam serdecznie.
    Otóż zakupiłem niedawno w ciemno za 20zł subwoofer Logitech Z-2300 z wyprowadzonymi kablami od głośnika(przerobiony na passywny). Po rozebraniu nie zauważyłem żadnych uszkodzeń po za ucinanymi kablami w środku z czym sobie poradzę. Problemem jest jednak całe gniazdo "Remote" do którego nie mam i nie mogę znaleźć schematu aby sprawdzić czy wzmacniacz działa. Ma ktoś może schemat takiego gniazda?
    Gdy by nie fakt, że płytka jest wielowarstwowa to myślę, że bym sobię z tym poradził.
    W środku siedzi trafo toroidalne, mostek prostowniczy 30A(chyba), zaś końcówki mocy to 4 układy TDA. Dwa w środku to TDA7295 a po bokach to TDA7296, głośnik 8om 120W subwooferowy oczywiście ;)
    Oczywiście po poprawnym podłączeniu zasilania do wzmacniacza i podłączeniu do sieci brak reakcji gdyż guzik załączający wzmacniacz jest w pilocie a nie wiem które piny od tego.
    Zdjęcia:
    Logitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złączaLogitech Z-2300 dorobienie pilota remote. Schemat złącza

0 1