Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Daf Xf 105 2010R lift - Daf Xf nie działa komputer i małe wskazówki, kierunki

xxxxxPL 05 Dec 2017 19:47 1620 8
Texa Poland
    xxxxxPL
    Level 6  
    Witam wszystkich, mam problem, pacjent Daf xf 105 2010R lift. W samochodzie na desce nie działa komputer kontrolki, małe wskazówki, kierunki awaryjne. Świeci się przebieg auta i napis stop. Miał ktoś taki temat (bezpieczniki jak i kaseta jest dobra, zegary również). Może to być VIC?
  • Texa Poland
    1991keda
    Level 14  
    A święcą się jakieś błędy? Po zapłonie widać kontrolkę ładowanie i oleju. Może być wszystko. Najlepiej trzeba by odczytać błędy. Ewentualnie podmienić zegary.

Skąd jesteś?
  • Texa Poland
    xxxxxPL
    Level 6  
    1991keda wrote:
    A święcą się jakieś błędy? po zapłonie widać kontrolkę ładowanie i oleju.może być wszystko. trzeba by odczytać błędy najlepiej. ewentualnie podmienić zegary.

Skąd jesteś?

Gdy podpinam pod komputer nie czyta mi wszystkiego, na zegarach nie wyświetla nic, komputerowo zegary sprawdzone, jest wszystko jak należy, nie ma kierunków ani awaryjnych.
    1991keda
    Level 14  
    A z VIC łączy się komputer diagnostyczny?
    xxxxxPL
    Level 6  
    1991keda wrote:
    A z VIC łączy się komputer diagnostyczny?

Nie dodam ze miał uderzenie z tamtej strony ? Może się tam dostała woda jutro tam zaglądnę ! Da się zregenerować VIC ? Jaki koszt ?
    kisiol
    Level 20  
    Myślę że koszt naprawy będzie nie opłacalny. Lepiej kupić drugi urzywany, zaprogramować i finał.
    xxxxxPL
    Level 6  
    kisiol wrote:
    Myślę że koszt naprawy będzie nie opłacalny. Lepiej kupić drugi urzywany, zaprogramować i finał.

Jaki koszt takiego VIC/a ?
  • Helpful post
    kisiol
    Level 20  
    Kupowałem vic2 jakiś miesiąc temu dałam 350zl. Dawcą był daf z Anglii.
    xxxxxPL
    Level 6  
    kisiol wrote:
    Kupowałem vic2 jakiś miesiąc temu dałam 350zl. Dawcą był daf z Anglii.

Ja mam VIC3 także chyba zostaje regeneracja.