Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres Franke flair typ 654, uszkodzony układ UCHI TOP- tronic

08 Gru 2017 18:12 1131 11
  • Poziom 12  
    Mam uszkodzony ekspres do kawy jak w temacie. Ekspres można zaprogramować przemyć, odkamienić itd, ale jak chce się wybrać produkt to nie działa nic. Nawet gorąca woda, czy para. Próbowałem przełożyć z identycznego i działa wszystko ok. Więc wymieniałem po kolei i okazuje się że jest coś uszkodzone w płytce UCHI TOP-tronic. Czy ma ktoś pomysł co może być nie tak i co można z tym zrobić, albo gdzie kupić tylko tą część panelu sterującego? Dla potomnych dołączę zdjęcia tegoż układu
    Ekspres Franke flair typ 654, uszkodzony układ UCHI TOP- tronicEkspres Franke flair typ 654, uszkodzony układ UCHI TOP- tronicEkspres Franke flair typ 654, uszkodzony układ UCHI TOP- tronic
  • Poziom 10  
    To nie jest uszkodzenie elektroniki należy wymienić dysze i zawory. Miałem dokładnie to samo i po wymianie wszystko działa idealnie, a w płycie dobrze jest wymienić baterię.
  • Poziom 12  
    Dziwne bo na elektronice z innego, tak jak pisałem, wszystko działa normalnie a wszystko to samo prócz właśnie tej elektroniki
  • Poziom 10  
    Tym niemniej podtrzymuje to co napisałem, a cały czas wmawiano mi, że to elektronika, a okazało się to co napisałem. Ekspres pracuje idealnie...
  • Poziom 12  
    Cóż dla mnie na logikę to nie to, ale jak znajdę czas to spróbuję to co piszesz, bo czasem i logika może zawieźć, chociaż rzadko. Jeszcze tylko drobne pytanie, które zawory Pan wymienił ?
  • Poziom 12  
    Temat z elektroniką rozwiązany aż nadto banalnie. Dopiero teraz jak mam drugi identyczny to wpadłem na to, że w menu jest taka opcja, banalnie tłumacząc księgowość, jak jest włączona to ekspres nie robi żadnych kaw. Wystarczyło wyłączyć i hula. Niestety pojawił się taki problem że robi tylko z 10ml kawy na każdym programie tak jakby nie widział przepływomierza bo po jego odłączeniu ten sam objaw. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być nie możliwe by aż 6 przepływomierzy było padniętych. Czy może to być wina baterii? Bo mgła się w miedzy czasie rozładować. Dodam że wiązka jest ok
  • Poziom 10  
    a jaka to opcja w menu nie pozwala robić kawy?
  • Poziom 10  
    bardzo dziękuję za odpowiedź, a może ma Pan całą instrukcję obsługi?
  • Poziom 12  
    Gdzieś miałem po polsku ale nie mogę znaleźć. Ściągnąłem ja gdzieś z internetu pamiętam. Ale teraz widzę że są tylko po angielsku. A czego Pan nie wie to może podpowiem?
  • Poziom 10  
    czego nie wiem to trudno powiedzieć bo nie znam wszystkich możliwości ekspresu dlatego też przydała by się instrukcja