Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wypadanie zapłonu Golf 1.4 16v

10 Gru 2017 10:40 2358 5
  • Poziom 2  
    Witam mój problem trwa nadal wypadanie zapłonu na 3 cylindrze.
    Wymienione dwa zawory kompresja już jest po 15 wszędzie na 3 jest 13.
    Błędy wypadanie zapłonu na 3 cylindrze. Błąd sondy 1- brak aktywności. I moje pytania czy sonda może być powodem wypadania zapłonu??? Czy w listwie wtryskowej można podmienić wtryski czy trzeba całą listwę podmienić??? Check raz się pali raz mruga raz gaśnie i jest ok, cewki zamienione miejscami i wraz 3 cylinder wypada. VAG COM pokazuje napięcie na sondzie 1-15v Check się zapala gdy napięcie nagle jest 0v czyli tak jak by sonda przestała pracować. I już sam nie wiem odłączam sondę brak reakcji silnika. Nawet chyba lepiej pracuje na wolnych obrotach. Proszę o jakieś rady bo niby zawory zrobione głowica uszczelka i dalej to samo.
  • Pomocny post
    Poziom 41  
    Co to jest sada? Jeśli chodzi o sondę lambda to podmień ją lub sprawdź kabel do niej idący.
  • Pomocny post
    Poziom 15  
    Zobacz jaką masz adaptacje dawkowania paliwa w vagu procentowo chyba kanał 33. Sprobuj zamienić miejscami wtryskiwacze. Możesz spróbować podmienić sondę ale wątpię że to Ci pomoże. Masz może lpg?
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Jakie jest oznaczenie literowe silnika?
    Można zamienić wtryski miejscami w listwie.
    Sonda raczej nie ma nic do tego.
    Sprawdź czy sinik nie ciągnie lewego powietrza.
    Świece zapłonowe sprawne?
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    świece nowe Właśnie jestem w trasie Po odłączeniu sondy samochód normalnie chodzi świeci się chek ale lepiej Przyśpiesza i reaguje na gaz i ma równe wolne obroty