Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektrolux EWT 10420W - bład odpompowania wody

krzychu 71 10 Gru 2017 18:48 189 3
  • #1 10 Gru 2017 18:48
    krzychu 71
    Poziom 2  

Witam chciałbym sie podzielić informacją, na temat pralki Elektrolux EWT10420W

Zaczął wybijać bezpiecznik przeszedłem na kod serwisowy, okazało sie problemy z pompka do odprowadzanie wody. Wymontowałem pompkę podłączyłem na krótko do prądu i działała. Jednak postanowiłem wymienić i tu sie okazuje, że oryginalne są drogie, ale można kupić Silnik pompy do pralki ASKOLL M231XP 40W i przekładacie tylko cena 30 zł powodzenia.

0 3
  • #2 10 Gru 2017 20:29
    Lodxx
    Specjalista AGD

No tak przepraszam za totalny brak czytania ze zrozumieniem, jak wiadomo wczoraj była niedziela i jeszcze wieczór-byłem trochę zmęczony. A do autora Gratuluję udanej naprawy ;)

0
  • #3 10 Gru 2017 22:25
    Piotr2608

Poziom 38  

Lodxx napisał:
    Witam.Po co chcesz wymieniać pompę która jest teoretycznie sprawna ?Najpierw warto sprawdzić grzałkę na przebicie,a później silnik.Czasem kod błędu nie ma nic wspólnego z usterką.

Autor napisał, że naprawił pralkę wymieniając silnik pompy odpływowej. Zasugerował tylko iż zamiast drogiego oryginału, można zastosować silnik pompy - ASKOLL M231XP 40W :)

0
  • #4 11 Gru 2017 19:02
    krzychu 71
    Poziom 2  

Witam

Troche sie spieszyłem i wymiany dokonałem w ubiegłym tygodniu, a do chwili obecnej mam spokój. Post napisałem po tym jak szukałem pompy do tej pralki i dużo ludzi też. Wiec sie podzieliłem tą informacją bo zawsze może się komuś przydać.

0