Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Opel Astra G 1.7 DTI 2003 - Szarpie, odcina paliwo, temperatura silnika spada

10 Dec 2017 19:10 630 2
  • Level 5  
    Pacjent Astra G 1.7 dti 2003
    Objawy :
    Po zagrzaniu silnika falują obroty (wskazówka nie przekracza 1), intensywne drgania silnika (odgłos tak jakby ktoś gazował tylko, że telepie nim nienaturalnie) odcina dopływ paliwa a za chwilę podaje - im bardziej wciskam gaz podczas objawów to ona bardziej szarpie a po chwili gaśnie. Odpalić można bez problemu już za chwilę, nie trzeba czekać aż ostygnie. Może to dziwne, ale zawsze dzieje mi się tak w tym samym miejscu trasy do Krakowa (ciśnienie? inny układ terenu) bo gdy wracam do siebie i podjeżdżam do mechanika, objawów brak :/ Dodam jeszcze, że wskazówka temperatury silnika potrafi opaść z 80 do 0 w momencie a po ponownym odpaleniu czasem wraca na 80 czasem nie :( Przesyłam filmiki z objawów widziane w środku samochodu jak i pod maską. Proszę o pomoc. Błędów na kompie BRAK.
  • Level 39  
    W tych asterkach Ecu padały na masę, ale nie wiem jak w przypadku diezli to się ma. Bo benzyna właśnie tak się zachowuje jak ecu się uszkodzi. Ale pod maską też dźwięk nie najładniejszy... coś Ci klepiej kolego mocno. Jak z ciśnieniem oleju? Jak z samym olejem? Strasznie głośno pracuje, jak by szklanka któraś.
  • Level 5  
    no klepie bo coś jest nie tak właśnie jeśli chodzi o ten mój problem :( Olej wymieniany, filtr oleju oraz paliwa też... :(